30 Nisan 2014

Fiat Aracımın Direksiyon Arızası Var.

Gözümü doğan L ile açtım sonra SLX sahibi oldum sonra Pailo aldım, sonra Albea aldım, sonra doblo aldım şimdi puntoya biniyorum ki herşey puntoya kadar çok güzeldi. Citymod denen bir direksiyonla uğraşmaktayım. Kronik bir sıkıntı olduğu bilinen dertle uğraşıyorum servise gittim garanti kapsamından olması için yazılar yazıp ilgileneceğiz dediler, yazılar havalarda kaldı.

Fiat destek vermiyormuş sebebi şu 6 sene geçmiş garantiden araç 2006 model ama sorun kronik?
Fiat müşteri hizmetlerini aradım cevaben servisin verdiği cevap gerçeği denildi. Sebebi de şuymuş araç servise fazla gitmemiş ondan dolayı karşılanmamışlar. Peki bu araç servise gittiğinde Direksiyon motoruna da bakım yapıyor muydunuz?

Fener 1.387 Okunma

Cevaplar

  • Fener 30 Nisan 2014

    Senelerdir Fiat kullanıcısı olarak Büyük üzüntü yaşadım duygu sömürüsü yapmak değil niyetim.. Niyetim hayalini kurduğum lineayı amaktı ama ne yazıkki beklentim karşısında hayal kırıklığına uğramam sonucu bundan vazmı geçeceğim..? Fiat olarak Bi direksiyon motorunu temin edip taktırarak müşteri memnuniyetini kazanamazmıydı ?

  • Fiat Temsilcisi30 Nisan 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön