Fiat Aracımın Arızası Sürekli Tekrarlıyor.

Mustafa S. |

Yaklaşık 4 ay önce sıfır Km olarak Ary Otomotiv'den aldığım Fiat Fiorino marka aracım daha aldığım günlerde hareket halindeyken arıza lambalarını yakmaya başladı servise götürdüm şase takviyesi yaptılar 4 gün kaldı bu süreçte.

Bir ay sorun yok sonra yine aynı hatayı verdi. Yine gittim servise 4 gün daha kaldı ve elektrik tesisatı değişti sonra 2 ay yine sorun yok. Bir hafta önce yine aynı arza ve 6 gündür aracım serviste ilgi alaka yok adamlar telefona bile bakmıyor. Yedek araç vermiyorlar araç değişimi talep ettim onuda kale almıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  05 Mayıs
  09:40

  Karşınızda muhatap bulabiliyorsunuz ama çözüm üretilemiyor. Örneğin yedek araç 8. gün verildi. Oda yolda gelirken su borusu patladı, yağ lambası yandı:) külüstür bir şey çıktı.sonuş her şey olumsuz..Türkiyede müşteri memnuniyeti sıfır.. çok ta umrunda değiliz fiatın. Eğer umurlarında olsaydık o araç derhal geri alınır yerine yenisi alınırdı. Çünkü aynı araızadan 3 defa aracım serviste günlerce kaldı. ;Bahsettiğim araç 6 ay önce sıfır km olarak alınmış daha 2-3 bin km de iken arıza lambalarını yakmaya başlamıştı.

 • 30 Nisan
  10:42

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255