Fiat Aracımdan Gelen Ses 1,5 Yıldır Çözülmedi.

Hulusi K. |

2012 model Fiat Linea aracım da 1,5 yıl önce şırıltı sesi başladı ve İstanbul Beylikdüzü Birmot servisine gittim sorunun vakum pompasında olduğunu söylediler ve garantiden tam 3 kez değiştirdiklerini söylediler her değişimden 3 4 ay sonra ufak ufak başlıyor ve giderek çıldırtan bir ses gelmeye başlıyor. Son olarak da çözemediler ve bana bu araçlarda kronik olduğunu söylediler tabi ben onların bu tezini ustaları ve müşteri temsilcilerine tezlerini çürüttüm ve en vahim olan da müşteri hizmetlerini aradığımın sayısını unuttum hep ilgileneceğiz döneceğiz diyorlar ama maalesef ilgilenen de dönende yok. Benim dosyama bakan fabrikadaki A**** hanım varmış ona ulaşmak zaten mümkün değil.

Etiketler :

Filtre / Pompalar Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hulusi K.
  24 Mart
  00:00

  İki yıl süren çözülemeyen sıkıntılı süreç sonucu aracımı sonunda fabrikaya incelenmek için gönderdiniz umarım buradan mutlu sonla aracım döner ilginizden dolayı teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

 • Hulusi K.
  24 Şubat
  00:29

  Sayın Fiat maalesef 2 ay olmasına rağmen bahsetmiş olduğunuz Müşteri temsilciniz hala nedense dönemedi.
  Siz maalesef Fiat olarak bu kadar ilgilisiniz teşekkür ederim.
  Bu kadar ilgili olmanızdan dolayı acaba merak ediyorum şu sizin Müşteri temsilcinizin en kısa zaman dilimi nedir aydınlatırsanız sevinirim...

 • 07 Ocak
  10:48

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255