Fiat Aracımda Paslanma Sorunu Var.

Osman Ö. |

2004 Model 73500 Km ve hiçbir işlem görmemiş Fiat Punto aracım paslandı direksiyonu deforme oldu ve ön farlar dış camından dolayı hiç göstermez oldu ve Fiat müşteri hizmetleri beni Adana Birmot'a yönlendirdi ve Birmot bana paslanmanın normal olduğunu paslanabileceğini farlarında göstermez olduğunu bununda normal olduğunu direksiyon simidinin de aşınabileceğini söylediler.

Yalnızca tavandaki paslanma için ücretin yarısını almayarak yardımcı olabileceklerini söylediler diğerlerininde ücret karşılığı yaptırabileceğimi söylediler. Bu aracın yağmurun çamurun içindeki orijinal eksozu duruyor daha bir tane ampülü patlamadı orijinal aküsü 7 kullanıldı ve paslanması normalmiş.

Etiketler :

Boya Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ö.
  05 Mayıs
  21:32

  Fiatin umrunda bie degil demekki firmanin musteri memnuniyeti dedigi bu olsa gerek otomatik cevap dan baska hic bi cevap verilmedi.birde otomatik cevapda musteri temsilcimiz size ulasacak diyor birdaha fiatmi aman

 • Osman Ö.
  25 Nisan
  10:29

  Fiat\'ın umrunda bile değil

 • 17 Nisan
  13:52

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255