Erdem K. Teşekkür Mesajı

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAYIP İLGİLENDİ VE O SORUNUM ÇÖZÜLDÜ ŞİMDİ DİĞER SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNÜ BEKLİYORUM

Fiat Aracımda Ön Takımdan Ses Geliyor.

Erdem K. |

2008 model Fiat Linea aracım var. İlk sahibi arkadaşımdan almıştım aracı aldığımdan bu yana arabanın ön takımından ses geliyor. Araştırdığımda bu sesin Fiat'ın kronik sorunu olan amortisör takozu sorunu olduğunu öğrendim. Fiat'ın şimdiye kadar hiç değiştirmediğim fabrika çıkışı kusurlu olan bu parçasını güçlendirilmiş takoz ile müşteri memnuniyeti açısından değiştirmesini talep ediyorum. Sorun benden değil Fiat firmasının fabrikasyon hatasıdır ve hiç değiştirilmemiştir.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem K.
  03 Eylül
  01:03

  müşteri temsilcisi boya atmasıyla ilgili yorumu yazdığım andan 10 dakika içinde arayıp konuyla ilgilenen arkadaşın bana ulaşacağını söylemişti ama hala arayıp soran yok.. boya garantisi 8 yıl olduğundan garanti kapsamından çıkmasını mı bekliyosunuz ?

 • Erdem K.
  29 Ağustos
  21:42

  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAYIP İLGİLENDİ VE O SORUNUM ÇÖZÜLDÜ ŞİMDİ DİĞER SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNÜ BEKLİYORUM

 • Erdem K.
  29 Ağustos
  21:40

  ARACIMIN ÖN SOL DİREK KISMINDA BOYA ATMALARI BAŞLADI YETKİLİ SERVİSE GÖTÜRDÜM 8 YIL BOYA GARANTİSİ OLDUĞUNU VE GARANTİ KAPSAMINDA BOYAYABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİLER AMA BENİM ARACIMIN DİREĞİNDE BOYA OLMASI SATIŞTA DEĞERİNİ DÜŞÜRECEĞİNDEN NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM. AYRICA BU BOYANAN YER PARLAK DURACAK DİĞER YERLERDEN FARKI BELLİ OLACAK BANA NASIL BİR ÇÖZÜM ÖNERİRSİNİZ

 • 21 Nisan
  09:47

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255