Fiat Aracım 120.000 Bakımından Bir Hafta Sonra Muayeneden Geçemedi

Mete T. |

120.000 bakımından önce, 1 hafta sonra muayeneye gideceğimi belirttim, dikkat edilmesini söyledim. Muayenede 2 park farı yanmadığı için ilk seferde geçirmediler. Orada başka birisine yaptırıp muayeneyi geçtim. Durumu Küçükyalı Birmot'a bildirdiğimde hata yapmış olabileceklerini kabul ettiler. Aracı getireceğimi ve 750 TL'lik servis ücretini tek tek bana açıklayacaklarını söyledim. Onu da kabul ettiler.

Bugün gidiş dönüşü evimden 1 saat süren servise götürdüm ama oradaki servisten sorumlu kişi açıp gösterirse ve takılan parçalar doğruysa/yeniyse ek işçilik ücreti ödemem gerektiğini belirtti ve 2 farında kesinlikle 1 haftada bozulduğunu söyledi.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mete T.
  11 Kasım
  16:38

  Müşteri temsilcisi bana ulaştı. Hiçbir şekilde bayilere müdahale edemediklerini belirtti. Haklı olduğumu söyleyip benden özür diledi. Konuyu bu şekilde kapattı. Yaptıkları Küçükyalı Birmot'un yanına kar kaldı.

 • Mete T.
  23 Mart
  21:59

  Musteri temsilcisi bana ulasti. Yukarda yazdiklarimi bir daha dinledi. Haklisiniz uzgunuz dedi. Konu bu sekilde kapandi malesef.

 • 16 Mart
  08:26

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255