06 Eylül 2014

Fiat Araç Teybi Arızalı!

Aracımın teybi bazen cd yi vermiyor.Serviste söktürdü onlarda gönderdi , neymiş efendim teyp uzatılmış garantiye girmiyormuş.Gold paket uzatılmış garanti aldım geçen sene 900 tl ye. İstanbul'da ki , Bursa'da ki yetkili servisler garanti kapsamına girer dediler.Benim servisin gönderdiği yer yapmıyor , yani zorla arabayı sattıracaklar , şehre göre garanti kapsamları da değişiyor mu?

Bilgehan C. 2.316 Okunma

Cevaplar

 • Bilgehan'ın Teşekkür Mesajı25 Ekim 2014

  FİAT SATTIĞI ARACIN ARKASINDA DURMUŞTUR, NASILKİ HATALARI KUSURLARI FİAT ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORSA , SORUNLARIN HALLEDİLMESINDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETMEKTE BİZİM BORCUMUZDUR.

 • Bilgehan C.25 Ekim 2014

  geçte olsa sorun çözülmüştür , FİAT üretim hatalarının arkasında durduğu için teşekkür ederim.

 • Bilgehan C.07 Eylül 2014

  Geçen sene 900 tl ödeyerek uzattığım garanti sözleşmesini incelediğimde, GOLD PLAN : Mekanıik garanti kapsam ve şartlarının değişmeden devam ettiği satış seçeneğidir , diye belirtilmiş,sözleşme içeriğinde araç teybi ile ilgili kapsam dışıdır vb madde bulunmamaktadır, iş bu sözleşme 2 nüshadan ibaret olup ihtilaf halinde , FİAT nezdindeki nüshanın delil niteliğinde olduğu taraflarca kabul edilmiştir, ibaresinden yola çıkarak fiat sözleşme dışına çıkmış , araç teybinin onarımı için ücret istemiştir, konu ile ilgili olarak teybin acilen ücretsiz onarımının yapılması ,aksi takdirde FİAT'ın sözleşme maddelerine uymamasından dolayı yasal yollara başvuracağımı sikayetvar.com web sitesi aracılığı ile FİAT' a bildiririm.

 • Fiat Müşteri Temsilcisi06 Eylül 2014

  Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Fiat Müşteri Hizmetleri 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön