Fiat Araç Hala Serviste!

Ahmet T. |

09.3.2015 tarihinde Ankara Tan Oto Fiat bayisine Fiat Doblo almak için gittim. 06.4.2015 tarihinde aracı teslim aldım. Araç sağa çekme ve titreme sebebi ile 3 defa servise gitti. 14.4.2015 tarihinde servise aracı verdim ve halen serviste. Servisin bana aracın yapılamadığını söylemesinden başka bir şey yok. Fabrikadan uzman gelecekmiş ve aracı inceleyecekmiş. Aracın değişmeyen yeri kalmadı sıfır araçtan halen bir haber yok. Aracı yapacağız derken Tan Oto' nun beceriksizliği ile arabanın mıncıklanmayan yeri kalmadı. Araç 1 aya yakındır halen serviste. Bu araca 45.450 TL verdim. Neden ilgilenen kimse yok neden bu çileyi yaşayayım?

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  13 Mayıs
  02:59

  e hadi Fiat. Artık kabak tadı vermeye başladın.
  Bugün 13.05.2015 ve fiatta ne bir gelişme ne de elle tutulur bir açıklama var.
  Tam 30 gündür sıfır aracım serviste. 

 • Ahmet T.
  10 Mayıs
  02:28

  Ne Fiat aradı ne de müşteri temsilcisi.
  Aracım halen serviste hakkında hiçbir bilgi yok. Aracın değişmeyen yeri kalmadı. Defalarca Fiat ı aradım sizi arayacağız diyorlar aramıyorlar. Ben artık bu aracı istemiyorum. Ben sıfır araç almak için bu parayı verdim ve sıfır araç istiyorum. Bu parayı hiçbir Fiat yetkilisi benimle birlikte kazanmadı paramın karşılığını versinler. Bu kadar duyarsızlık inanılmaz bir şey!

 • 27 Nisan
  17:27

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255