Fiat Airbag On Göğüs Çatlağı.

Ergin A. |

2007 model, trafiğe çıkışı 2008 olan Grande punto aracımın yolcu Airbag üstünde ön konsolda çatlak oluşmuştur. Fiat servisle daha önce konuştuğumda servise gidip fotoğraflarımı çektirmem istendi.

Fotoğraflar çekildi ve servis aracılığıyla merkeze gönderildi. Arayacaklarını söylediler fakat ben aramadan geri dönüş yapılmadı. En son olarak müşteri hizmetleri genel merkezin kararını ön göğüs için değişim yapılmayacak karar olumsuz diye cevap verdi. Bende genel merkezle konuşmak istediğimi söylediğimde ileteceklerini sizi arayacaklarını söylediler. 3-4 defa bu şekilde cevap aldım fakat ne arayan var ne soran.

Bu şekilde ki aynı sorunla ilgili daha bir çok şikayet var burada.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergin A.
  22 Ekim
  01:15

  Tarih 22 Ekim oldu aradan o kadar zaman geçti fakat hala Fiat'tan hiçbir yetkili aramadı. Şikayetime 2 kelime bile bir şey yazmamışlar. Çok büyük sorumsuzluk gerçekten. En temizi tüketici haklarıyla halletmek sanırım. Diğer türlü muhatap olmuyor gibisiniz

 • 16 Eylül
  12:37

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,4442255

 • Ergin A.
  03 Eylül
  18:54

  3 gün geçmesine rağmen hala hiç ses çıkmayan Fiat... Müşteri memnuniyetiniz çok kötü...

 • Ergin A.
  31 Ağustos
  12:01

  Şikayetimin devamı olarak, Fiat iyi niyet kapsamında birkaç kişide değilim yapmış. Forumlarda yazılana göre aynı şikayet giderilmiş. Hatırladığım kadarıyla Kartaş servisi bu değişimi yapmış.
  Tüm şikayetlerimi size iletmene ve olumsuz kararın nedenini öğrenmek istiyorum dememe rağmen geri dönüş yapılmamıştır.

  Sorunumun acilen firmanız tarafından giderilmesini ve Kocaelide ki servisinize yönlendirilmemi istiyorum...