Fiat 55000 Km Olan Arcın Şanzıman Sorunu!

Hasan E. |

İkinci el 1.6 Fiat Linea araç aldım .2011 model ve 55000 km de şanzımandan ses geliyor diye servise gittim.Rulmanların değişmesi gerektiğini söylediler ve 1750 TL fiyat çıkardılar.Bende bu sorunun kullanıcıdan kaynaklanmadığını düşünerek garanti kapsamında yapılmasını talep etti.Servis bu talebin kabul görmediğini söyledi.Bende çağrı merkezine bildirdim.Merkezin dönüşü çabuk oldu ve sorunu genel müdürlüğe ilettiğini söyledi.Müdürlükten arayan olmadı. Bayram tatilini Fiat Linea aracımın içinde oturarak geçireceğim sanırım.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan E.
  02 Ekim
  16:21

  bugun fiat genel müdürlüğü aradı garantiniz bittiği için yardımcı olamıyoruz malesef.55000 km de araç benden önceki sahibi tarafından hor kullanılmış olabilirmiş.bu hor kullanma şanzıman rulmanlarına zarar verebilirmiş.90 model renoları kullanmayı görunde nasıl şanzıman yapılır öğrenin.birde garanti kapsamında olsa dahi kullanıcı rulmanlara zarar verebilcek demekki.kullanıcı hatası garantiye girmez.birdaha fiat mı düşman başına.

 • 30 Eylül
  14:52

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255