Fiat 2013 Model Arabamın Direksiyonu Deforme Oldu.

Gökhan S. |

Kullanmakta olduğum Fiat marka aracın direksiyonu (saat 6 pozisyonunda) soyulma meydana geldi servise götürdüğümde kullanıcı kaynaklı olduğunu söylediler. Henüz otomatik pilot olmadığı için aracın direksiyonunu tutarak kullanmak zorundayım. Fiat poyraz servisinin garanti sorumlusu bana üründe hata olmadığını belirtti. Nasıl bir yöntemle buna karar verdi bilmiyorum ürünü inceleme şekilleri nedir onu da bilmiyorum ama aldığım cevap bu ve 1 yaşındaki bir aracın direksiyonu kullanıcı hatası olamaz diye düşünüyorum. Aracım servisten çıktığında ön paspasları arka koltuk altlarından alıp yerine ben yerleştirdim ve dış yıkama bile yapmamışlardı.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  07 Aralık
  22:58

  Sadece müşteri hizmetlerinden arayıp yazdığım şikayeti tekrar dinlediler ve geri dönüş olmadı

 • Gökhan S.
  20 Kasım
  15:21

  Ben Sadece şunu öğrenmek istiyorum direksiyonu tutmadan kullanmam mümkün olmayan bir aracın direksiyonu bu kadar kısa sürede deforme oluyorsa 5 yıl kullandığım binek aracımda neden bunu yaşamadım. Üründe hata yoksa bendemi hata var ellerim zımpara mı benim

 • 20 Kasım
  11:44

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255