Fiat 1.6 Linea Fan Sorunu!

Yalçın T. |

Aracım 2012 model 1.6 dizel Linea'dır. Ankara Ali Uğurlu Fiat bayiden 2012 Ağustos'ta trafiğe çıktı. 2012 Ekim kasım aylarında havalar soğuyunca bir sıkıntı olduğunu fark ettim. Aracımın motoru soğuk olmasına rağmen son hızda ve gürültülü olarak fan çalıştırıyor.

Garanti süresinde aldığım bayi dahil 3 farklı yetkili servise götürdüm. Birisi uzman dedikleri birisini getirdi. Yine çözemediler. Artık sorun şu desinler,parayla yaptırmaya razıyım. 3 yıldır araçtan bu sıkıntı yüzünden hiç memnun değilim.

Fiat çağrı merkezi defalarca kayıt aldı. Dönmediler. Sosyal medya hesaplarında şikayetimi yeniledim iletişim bilgilerimi aldılar dönmediler.

Etiketler :

Soğutma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın T.
  06 Ocak
  20:27

  Merhabalar telefonla dönüş yaptığınız burada kayıtlı numaram kapalıydı. Kullandığım diğer numaramı ekledi. Oradan dönüş sağlarsanız sevinirim. Kısa sürede bir dönüş yapmışsınız sağ olun. Ancak ben geri dönüş yaptığınız bir gün sorununuz şundan kaynaklanıyor demenizi bekliyorum artık.
  3 senedir artık yeter. Geri dönüş için teşekkür ederim. Yineliyorum sorunum neden oluyor öğrenmek istiyorum.

 • Yalçın T.
  06 Ocak
  20:19

  Burada kayıtlı olan irtibatım değişmiştir. Yeni irt. Numaramı ekledim.

 • 02 Ocak
  13:01

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255