Fiat 0 Km Alınan Aracımın Direksiyonu Düz Durmuyor Sağa Çekiyor

Okan G. |

25 şubat 2014 tarihinde bayiden sıfır km olarak satın aldığım Fiat Fiorino aracımın seyir halinde iken direksiyon simidini tam düz halde tutmama rağmen araç sağa kayarak yoldan çıkarıyor. İki kez yetkili servis tarafından incelenip rot balans ayarları yapılmasına rağmen bir çözüm bulunamamıştır.

Güvenlik riski gördüğüm bu problemin çözümü konusunda Fiat'tan gerekli desteği alamadım. Fiat çağrı merkezinden cevap olarak çözüm için hukuksal sürece başvurabileceğim söylendi, sorunun çözümlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan G.
  20 Mart
  14:41

  Otomatik mesajla iletişime gecileceksiniz mesajınızdan sonra hala ne aran ne soran oldu , lütfen severek aldığım arabamdan beni soğutmayın !!!

 • Okan G.
  18 Mart
  15:36

  Sayın Fiat Yetkilisi,

  Sikayetimin yayınlanmasından bir dakika sonra ulaşacağınıza yönelik görüş belirtmenize rağmen hala arayan ve soran olmadı, ne zaman ulaşabileceğinizi belirtebilirmisiniz zahmet olmaz ise? Şikayet yazıldığında hemen otomatik mesaj atımı gerçekleştirip ilgilenmemek firmanizin satış sonrası güvenilirliğini sorgulattırıyor bana, lütfen severek aldığım aracımın kusurlu olan bu yönü hakkında yardımcı olabilirmisiniz? İlginiz için teşekkür eder, ulaşabileceğiniz en kısa süre hakkında bilgi vermenizi rica ederim, iyi çalışmalar

 • 17 Mart
  12:57

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255