Fiat 0 KM Aldığım Aracın 1945 KM'de Mazot Hortumunu Delindi.

Serkan E. |

Yeni aldığım Fiat Fiorino marka aracın 18.06.2014 tarihinde 19:43 aracın içerisinde sürekli bir koku geldiğini kokunun nereden geldiğine bakmak istedim. Aracın mazot hortumundan damlama ve sızıntı olduğunu farkettim. Hemen Fiat yol yardımını aradım. Servis talep ettim Bolu Gümüş Oto'dan Oktay Usta geldi ve şuna da bu parçadan elimizde yok çekici çağırmamız gerektiğini söyledi. Yine yol yardımından çekici geldi ve aracımı bu tarihte evimin önünden alarak servise götüreceklerini söylediler.

Bu 19.06.2014 tarihinde servisi aradığımda parçanın araştırıldığını bugün aracımın tamire edilemeyeceği söylendi. O km araç almama rağmen halen araçsızım.

Etiketler :

Filtre / Pompalar Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan E.
  20 Haziran
  09:41

  19.06.2014 tarihinden beri o ulaşamayan müşteri temsilcisine.müşteri olarak görmeyen,değer vermeyen, fiat araç aldığıma bin pişman eden ve araçsız bırakan fiata ne demek gerekiyor ise onu söylüyorum.Birdahamı fiatmı tövbe.

 • 20 Haziran
  09:15

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255