07 Eylül 2013 #1999242

Festival Halı İplikleri Çıkıyor!

Benim evim komple lüx Shagy halılarla kaplı ve 7 yıldır kullandığım halılar dahi var. Onlar yadigar halıydı. Onlardan memnun kaldığım için aldım zaten. En son Festival Halı'dan aldığım halıların ikisininde arkadan açılma oldu.


Üstten ipleri kopmaya başladı. Fabrikaya yolladım kullanıcı hatası dediler. Size soruyorum diğer halılarıda ben kullandım onlarda neden olmadı sizce? Kesinlikle halılarda dokuma hatası var bence.
Az para verilmiyor bu halılara kullanıcı hatası deyip çıkılmaması gerekiyor işin içinden, öyle değil mi?

Yesim 691 Okunma

Cevaplar

  • Yesim12 Eylül 2013

    kesınlıkle halılarımdan memnun kalmadım

  • Festival Halı Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle Festival Halı'yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Shaggy halılar, gündelik kullanıma uygun olmayan, dekoratif amaçlı ürünlerdir. Ayrıca Shaggy halıların yıkanmaması gerektiği açıkca ifade edilmiştir. Bu halılar halı şampuanı köpüğü veya nemli bir bez ile silinerek temizlenmelidir. Yıkama tesislerine verilen veya evde yıkanan shaggy halıların ipleri açılmakta, sırtındaki tutkalı çıkmakta ve bu durum iplerinde dökülmeye neden olmaktadır. Bu durumda halılar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Bu nedenle halıların ile ilgili bir işlem yapamıyoruz. İyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön