Festival Halı Halılar Yapışıyor!

Gökhan G. |

Kayseri Özger Festival mağazasından aldığım Shaggy halılar;
1. ) Yaklaşık bir sene önce aldığım 6041A A halı tanınmaz durumda. Kısa sürede halı dümdüz oldu.
2. ) Yaklaşık dört ay önce aldığım 6036 A nolu Shaagy halı yolluğuyla birlikte bir nolu halı yolunda mağazayı aradım aldığım cevaplar tam bir travma durumu. Özellikle bir nolu halının durumunu anlatmaya çalıştım.

Yapıştığını, iki kere yıkattığım halde (Yıkatmaya gönderdim geldi. Yıkamacıya hata var dedim parfüm ve benzeri kimyasal kullanmayın yapışma ondandır diye aldılar tekrar yıkandı sonuç aynı). mağazadan aldığım cevaplar halının üzerine basıyorsanız yapışır (evde iki kişiyiz) bu cevaptan sonra gerisini siz düşünün.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan G.
  27 Temmuz
  20:47

  Halılar yatmıyor deforme oldu yapışıyor yukarıdada yazdığı gibi bir tanaside bu durum düzelirmi diye yıkatıldı sonuç hüsran diğerleri yıkanmadı ancak birdaha bayinizi bilgilendirin satarken halıların üzerine basmayın ibaresini vurgulasın oturma odası için halı bakıyoruz diyince ençok satan ürünümüz diye satmasın sizide bayinizide aradım anladığım kadarıyla biz satarız keyfine bakarız durumu hakim bu siteyde teşekkür ederim enazından sesimizi duyurabiliyoruz

 • 27 Temmuz
  09:41

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle Festival Halı'yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Shaggy halılar, gündelik kullanıma uygun olmayan, dekoratif amaçlı ürünlerdir. Bu nedenle ayak yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde bu halıların ipleri daha kısa sürede yatmaktadır. Bayimizin size anlatmaya çalıştığı durum budur.

  İkinci olarak halının kullanma klavuzu ve garanti belgesinde Shaggy halıların yıkanmaması gerektiği açıkca ifade edilmiştir. Bu halılar halı şampuanı köpüğü veya nemli bir bez ile silinerek temizlenmelidir. Yıkama tesislerine verilen veya evde yıkanan shaggy halıların ipleri açılmakta ve keçelenmeye neden olmaktadır. Bu durumda halılar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

  Bu nedenle halıların ile ilgili bir işlem yapamıyoruz.
  İyi günler dileriz