02 Eylül 2013 #1988926

Ferroli Isıtma ve Klima'da Esanjör Arızası Kronikmiş!

3 yıl 4 aylık Ferroli domitechF24 model kombim basınç yükselmesi problemi yapmaya başladı. Ankara Özfer adlı servise birkaç kere telefon ederek problemi anlattım. Bana gelip kombiye bakmaları gerektiğini belirttiler.


17.08.2013 tarihinde servis personeli Ö**r Bey kombiye hiç tornavida değdirmeden yani içini açmadan arızanın esanjör arızası olduğunu ,ayrıca bu markanın bu modelinin bu arızasının kronik olduğunu ve 3-4 yıldan sonra mutlaka bu arızayı verdiğini söyledi.


Mümkünse bundan sonrada bu modeli almamam gerektiğini beyan etmiştir. Ferroli böyle kronik rahatsızlığı olan ve bunu açıkça söyleyen servis yetkililerine rağmen, bu modeli neden üretir ve neden satar, ürünün arkasında niye durmaz?

Celal 1.322 Okunma

Cevaplar

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Tüketicimizin ihtiyacı giderilmiştir. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

  • Celal'ın Teşekkür Mesajı02 Eylül 2013

    markasına ve gücüne güvenerek aldığım kombimin arızası ile ilgili şikayetimi dikkate alıp anında çözüm yoluna başvuran Ferroli Bölge Müdürü Turgay Al konu ile ilgili bizzat ilgilenmiş olup şikayetime çözüme kavuşturmak için büyük bir adım atmıştır.Ferroli markası ile ilgili kafamda soru işaretleri oluşmaya başlamışken bugünkü dönüşlerinden sonra markanın gücünü ve büyüklüğünü bana hissettirdiler.Ürünü satmaktan daha önemli olan markanın ve ürünün arkasında durmanın daha önemli olduğunun farkında olan Ferroli ve Bölge müdürü Turgay Al Bey'e teşekkürlerimi sunarım.

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Şikayet tarafımızca işleme alınmıştır. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön