24 Eylül 2017
Yorum Yap
#9537981

Ferroli Isıtma ve Klima Kombi Sayısız Kez Bozuldu, Servis Ve Fabrikanın İlgisiz Ve Başarısız!

Ferroli kombimizi 0 bayiden aldık. Kombiyi aldığımız süreden 1 ay içinde 4 kez servise göstermek zorunda kaldık bir orası bozuk bir burası en sonunda içindeki motoru hiç durmadan çalışmaya başladı. Gittik Ferroli'ye başvurduk, satın aldığımız mağazada sözde Ferroli'nin fabrikasına başvuru yapmış. Anlamadığım 3-4 ayı geçmiş bir sürede kombi vermek bu kadar mı zor?


Parayı alırken takır takır sayıyoruz fakat kombi çöp olduğu zaman destek veren yok. Kombinin yenisinin verilmesini talep ettik ne kadar sürede sonuçlanacak 5 yılda mı? En kısa sürede kombimizin 0'ı ile değiştirilmesini talep ediyorum. Kış geldi arkadaş yazın başında aldık kışın ortasında soğuk su ile mi duş alalım?

Ayberk 1.962 Okunma

Cevaplar

 • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi02 Ekim 2017

  Değerli Tüketicimiz, Talebinizle ilgili gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

 • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi02 Ekim 2017

  Değerli Tüketicimiz, Müşteri Hizmetleri yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

 • Ayberk30 Eylül 2017

  Kombi modelim 35c bluehelix

 • Ayberk30 Eylül 2017

  Kombim bugün değişti fakat şikayet var üzerinden cevap gelmedi. Tam 5. ayda almısım kombiyi 6. ayda şikayet ettik yenisini istedik başvuru oldu şu an 9. ay beceriksizliğe izin verilmemesi lazım!

Ziyaretçi Yorumları