30 Ağustos 2013

Ferroli Isıtma ve Klima Zaman Aşımı Nedeniyle Garanti Dışı Bırakıyor!

Mayıs 2013'de sıfır bir daire satın aldım. Daire boş durduğu için içerisindeki kombi satın alındığından itibaren hiç çalıştırılmamış ve kullanılmamış. Müşteri hizmetleri cihazın 15.9.2008'de satıldığını söylediler. İlk kurulum, çalıştırma ve garanti başlatma işlemleri için yetkili servise başvurdum.

Ancak, servis yetkilileri cihazın 2006 model olduğunu ve üzerinden 4 yıldan fazla zaman geçtiği için garanti kapsamına alamayacaklarını belirttiler. Hiç kullanılmayan cihazımın firma tarafından taahhüt edilen 3 yıllık garantisinden faydalandırılmadım. Firma, garanti altına almadığı kombiye 350 TL 'ye 2 yıl garanti teklif etti. Kombimin ücretsiz garanti altına alınmasını istiyorum.

Muammer 337 Okunma

Cevaplar

  • Muammer20 Aralık 2014

    Firma merkezindeki ve şubelerindeki yetkililer farklı konuşuyor. Birinin çözüm dediğine diğeri kesinlikle olmaz diyor. Müşteri olarak firma çalışanlarınını tutum ve davranışlarından hem sorunu hem de çözümsüzlüğü müşterilerine kabul ettirmenin farklı bir yolu olarak kullandıkları çok net. Marka değerini oluşturan temel kriterlerden bir tanesi de güvenilirlik ve müşteri memnuniyetidir. Ürününün, servis hizmetinin arkasında duramayan ve insana saygıdan vazgeçebilecek bir markanın alışveriş listemdeki yerini çizdim. Umarım anlayışınız değiştirirsiniz.

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Söz konusu şikayetle ilgili tüketicimize gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön