29 Nisan 2013

Ferroli Isıtma ve Klima Su Akıtıyor Basıncı Yükseltiyor!

27. 4. 2007 yılında ferroli new elite c 24 e kombi aldım. 6. 4. 2009 tarihinde selonoik valf değiştitdiler 110 lira para ödedim. 25. 4. 2013 tarihinde su kaçırmaya ve basınç yükselmeye başladı servis baktı. su vanası değişecek dendi. değiştirdiler. hava bastılar 130 lira verdim. aynı gün yine şikayetler devam etti.

Tekrar geldiler bunun esanjörü de arızalı dediler fiyatı 530 lira imiş. ikisini topladığımda 660 lira para ediyor. bende bu parayı vermem. yeni kombi alırım dedim. benim paramın 100 lirasını geri ödediler. eski vana mı taktılar. Özfer tekniğin servis elemanlarından çok memnunum. ellerinden geleni yaptılar. Ferroli firmasının bir arza için önceki ödediğimle birlikte 770 lira istemesi çok fazla. başarılar.

Cemal 236 Okunma

Cevaplar

  • Cemal 30 Nisan 2013

    ferroli müşteri hizmetlerinden aradılar.teşekkür ediyorum.benim aldığım kombiben 1250 liraya aldığım zaman ortalama kombi fiyatları 600 lira civarında idi.ben çok iyi ,elektrik ve su basıncı yükselmelerine ve diğer hasr verecek şeylere karşı dayanıklı diye normal kombinin iki katı para ödedim.şanssızlık olduğunu,ankara'da su basıncının yüksek olduğunu bu yüzden arıza şans eseri olduğunu belirttiler.iyi kombi böyle ise diğerleri nasıl oldu acaba.bir arızayı 660 liraya gidereceklerine daha insaflı bir paraya onarsalar daha güzel olmazmıydı.telefonla arayan müşteri hizmetlerine ve servise ayrıca teşekkür ediyorum.onlardan şikayetim yok.firmanın çok pahalı hizmet vermasini doğru bulmuyorum.saygılarımla başarılar diliyorum.

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Tüketicimize gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Şikayet tarafımızca işleme alınmıştır. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön