06 Mayıs 2013

Ferroli Isıtma ve Klima Sıcak Su Problemi!

Bir ay önce aldığım kombim banyoda haşlanmama sebep oluyor kaç kez yandım hatırlamıyorum. çünkü sıcak su aniden soğuyor ve aniden ısınıyor servis çağırdım sorunun bataryam dan olduğunu söyledi oysa batarya yeni idi.

Daha bir ay önce aldığım kombi için de bu servis hizmetini kapsamıyor deyip batarya değişimi için ücret talep ettiler . ödemedim ücreti bir daha servis hizmeti alamayacağımı söylediler. bataryamı yeniden değiştirdim sorun yine çözülmedi su aynı bir ısınıp bir soğuyor .

Sebahat 375 Okunma

Cevaplar

  • Sebahat21 Temmuz 2013

    sayın ferroli yetkilileri,daha önce yazdığım şikayet ne yazık ki tekrarladı zira tatile çıkmıştım uzun soluklu bir süreç idi evime geldim sorun aynı)) yine bi haşlama bi soğuma ,ilk gelen servis yetikilisinden asla memnun kalmadım çok kaba idi daha sonra gelen görevli oldukça kibar bir kişiydi ve aynı sorun için yine o kişinin gelmesini isterim çünkü bana benim anlıyacağım dilde sorunu anlatıp aynı sorun tekrar olursa parçanın değişmesi gerektiğini de söylemişti. şimdi sizden ricam ben servisi aramadım konuyla ilginizi beklerim saygılarımla.

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Söz konusu şikayetle ilgili tüketicimizin ihtiyacı giderilmiştir. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

  • Ferroli Isıtma ve Klima Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilisi, Şikayet tarafımızca işleme alınmıştır. Saygılarımızla, Ferroli Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön