Ferre Sıfır Davlumbaz Sorunu

Özer Özer14 Eylül 16:26

Ferre'den aldığımız ocak ve davlumbazı kullanmaya başlayalı 2 hafta olmasına rağmen davlumbaz kendi kendine çalışmaya başladı. Kurulumu yapan servisi aradığımızda elektrikçi çağırın biz gelemeyiz istediğiniz yere şikayet edin diyerek telefonu kapadı. Firma yetkilisine ulaştığımızda ise almış olduğumuz seride hata olduğunu onun yerine bizim aldığımız davlumbazın alt versiyonunu teklif ettiler. Alt modeli alacak olsaydık kendimiz alırdık. Ellerinde ürün olmadığını öne sürerek bize önerdikleri ürünü almaya yönlendiriyorlar. Mecburen alt modeli kabul edeceğiz. Bu sorun ilerde kesinlikle Ferre marka hiçbir ürün almamak için bize ders oldu.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Özer 14 Eylül 19:34

Merhaba, Bizim aldığımız ürün sfym kodlu ürün sizin önerdiğiniz d016 numaralı ürün fiyat farkını internetten araştırıp bulmak mümkün. Elinizde sadece d016 ve d015 kodlu ürün kaldığını söylediniz bizde size bir üst modeli sfma isimli ürününüzü istediğimizi belirttik. Ayrıca Bodrum servisiniz felakat servisle olan sorun nedeniyle zaten sizinle iletişime geçtik. Sonuç olarak kart değişimi talep ettik. Kusura bakmazsanız aynı sorunla karşılaşırsak tekrar şikayet yazacağım.

Ferre Logo Ferre 14 Eylül 16:51

Merhabalar Davlumbazla ilgili arızayı sözlü olarak görüşmemize rağmen Özer bey nasıl olur da böyle bir açıklama yapar gerçekten şaşırtıcı. Değişim için önerilen davlumbaz kesinlikle alt model değil hatta elektrik tüketimi daha az olmasına rağmen mevcut davlumbazla çekiş gücü aynı olan davlumbaz nasıl alt seviyede olabilir. Üretimi yok denilmedi şu an için stoklarımızda olmadığı söylendi. Servisimizle olan konuşmalarda ses kaydı dinlenmiş olup servisimiz tarafından asla böyle bir konuşma olmamıştır olamaz. Firma olarak her seçeneği sunmuşken Özer beyin bu açıklamasını kabul etmemiz mümkün değil maalesef. Gerekli bilgi hem Özer beye Hem babası Ahmet beye verilmiş olup arızası en kısa sürede giderilecek İyi günler dileriz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler