Toplam çözüm sayısı
..
Ferre ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Ferre Fırın Ocak Ve Davlumbaz Sorunu

3.251görüntüleme
Fatih
Fatih 03 Aralık 2020 13:37
ÇözüldüÇözüldü
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Ferre hakkında olan düşüncelerim ilgili firma yetkilileri sayesinde olumlu oldu. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.”

Evimde kullanmak için aldığım Ferre marka ankastre set aldım. Kurulum için 3 hafta bekledim. Kurulum yapıldı. Fırın ®ın dokunmatik ekranı arızalı çıktı. Servis malzeme sipariş vereceğim dedi. 4 ay sonra araya araya zar zor geldi değiştirdi. Bu sürede ocak da çakmakların da sorun çıktı. Servis ona aldırış bile etmedi. Fırın ekranı geldi nihayet kullanacağız dedik bir iki kullanımdan sonra kendini çalışırken ekranda hata verip kapatmaya başladı. Servisi aradım. 1 ay sonra ancak geldi. Geldi ama bir şey yapmadı. Bekleyin soğuyunca tekrar kullanın dedi. Ocak için yine malzemem yok deyip gitti. 3 ay sonra davlumbazda arızalandı. Onun için servisi aradım ve 4 ay boyunca sürekli aradım gelmediler. Sonra Ferre müşteri hattına şikayet yazdırdım. Durumu anlattım. Ona rağmen 2 hafta sonra geldi. Sanki ilk kez geliyor gibi davranarak baktı ve 2019 Ekim sonu gelen servis 2020 aralık oldu gelmedi. Arayınca da utanmadan garanti süreniz doldumu dolduysa ücretli olarak yapabiliriz diyerek talep ediyorsanız gelelim dediler. Bana ve kullanacak kişilere ulaşmak için sağladığınız bu imkan için Şikayetvar ® ailesine teşekkür ederim.

Ferre Logo
Ferre03 Aralık 2020 16:17

Değerli müşterimiz , Memnuniyetinizin sağlandığı için mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürün veya hizmetlerimizle alakalı her türlü bilgi, öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden, 444 85 38 numaralı çağrı merkezimizden yada 0535 691 55 55 watsapp hattımızdan bildirebilirsiniz. Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir. SAYGILARIMIZLA... FERRE MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Fatih
Fatih03 Aralık 2020 18:24

Ferre hakkında olan düşüncelerim ilgili firma yetkilileri sayesinde olumlu oldu. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler