Ferre ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nurhayat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ferre Fırın Çabuk Bozuluyor

2.180görüntüleme
Nurhayat
Nurhayat 01 Aralık 2020 16:28

Ferre ankastre set 3 yıldır kullanıyorum 3 yılın bu 3 yılda her yılında 2 defa servisçi çağırdık Arçelik ® servisini gönderiyorlar fakat para alıyor servisçiler kesinlikle problem bitmiyor sorun halen devam ediyor fırın ® ısınıyor kendiliğinden kapanıyor komple ekran gidiyor ocak başları erkenden gitti kendimiz aldık başlarını yeniledik 1 hafta önce yine servisçi geldi yine bir şey yapmadan servis ücreti alıp gitti yemek pişmiyor lütfen geri dönüş sağlar mısınız.

Gelişme
Gelişme

01 Aralık 2020 16:36

Bir şey daha eklemek istiyorum en son ferrenin kendi servisi geldi geçen hafta makbuz bile vermedi para alıp sadece dolabı deldirin hava alsın dedi saçmaladı millet evindeki ankastre yi nasıl kullanıyor dedim yanlardan delik mi açılır dolabına dolabımdan olacaktım gördüğünüz gibi yerinden çıkarıp çalıştırsak da aynı problem devam ediyor çözemediler bir türlü sanırım para almak için öylesine uğruyor servisçi ler 3,4 yıldır

Ferre Logo
Ferre01 Aralık 2020 17:24

MERHABALAR Nurhayat hanımla görüşme sağlanmış gerekli bilgiler verilmiştir. Yetkili servisimiz gerekeni kısa sürede giderecek. Sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için 444 85 38 çağrı merkezimize ulaşmanızı rica ederiz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler