Ferre ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Davut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ferre Femaş İsimli Firmadan Aldığım Ürün Arızalı Çıktı

3.729görüntüleme
Davut
Davut 06 Kasım 2020 21:52
ÇözüldüÇözüldü
Davut'un Teşekkür Mesajı
“Şikayetime hemen dönüş yapan çözüm odaklı yaklaşan ve çalışan Ferre müşteri hizmetlerine, benimle iletişime geçen müşteri hizmetleri temsilcisi Cumali beye ayrıca teşekkür ederim kolay gelsin.”

Ferre Femaş isimli firmadan 22 Eylül de aldığım ankastre set üstü ocak tarafıma ulaştı ve kurulumunu Tekirdağ kapaklı ilçesinde bulunan Esse teknik isimli servis açarak kurulumunu yaptı ve ayrıldı. 26 Eylül günü ankastre setin fırınını kullanmak istediğimde fırın iç ışığının yanmadığını gördüm. Ayrıca o gün set üstü ocakta bulunan ızgaraların deforme olarak yanıklar oluştuğunu gördüm ve bu sebepten dolayı kapaklı ilçesinde bulunan yetkili servisi arayarak talep oluşturdum. 26 Eylül günü servis ikametime gelerek belirtilen arıza tespitini yaptığını söyleyerek ayrıldı daha sonrasında ise bu tarihe kadar tarafıma dönüş olmadı. Telefonla servisi aradığımda parçaların gelmediğini gelince arızaların yapılacağını söylediler 40 gün geçmesine rağmen tarafıma dönüş olmadı. Ayrıca ürünü yeni almıştım 4 günlük ürünün ışığının yanmaması ızgarasının deforme oluşundan dolayı ürünümde kusur olduğunu düşünüyorum ve ürünümü bu sebeplerden dolayı geri iade edeceğim. Tarafıma bilgilendirme yapılmaması talep oluşturmama rağmen 40 gün süre zarfında tarafıma dönüş yapılmasından dolayı mağdur oldum. Konu ile ilgili yasal yollara başvuracağım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ferre Logo
Ferre07 Kasım 2020 12:19

Değerli müşterimiz öncelikle sorun yaşadığınız için üzgünüz. Memnuniyetiniz sağlanana kadar durumun takipçisi olacağımızı bilmenizi isteriz. Ürün veya hizmetlerimizle alakalı her türlü bilgi, öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden,444 85 38 numaralı çağrı merkezimizden yada 0535 691 55 55 watsapp hattımızdan bildirebilirsiniz. Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir. SAYGILARIMIZLA... FERRE MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Davut
Davut07 Kasım 2020 13:39

Şikayetime hemen dönüş yapan çözüm odaklı yaklaşan ve çalışan Ferre müşteri hizmetlerine, benimle iletişime geçen müşteri hizmetleri temsilcisi Cumali beye ayrıca teşekkür ederim kolay gelsin.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler