Ferre ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ferre Ankastre Set Pişmanlıktır!

3.874görüntüleme
Sevda
Sevda 30 Ekim 2020 15:19

Ferre marka ocak satın aldım 2 sene olmadan demirleri ocak gözleri çok kötü oldu. Servisi aradım değiştirdiler yalnız değiştirdikleri modelle benim ocağın modeli uymuyor en kötüsünü takmışlar ocağa ne koysam kayıyor ocak başları deforme oldu 2 ayda pişirme süresi çok uzun hiç memnum kalmadım. Davlumbazı iyi çekmiyor ve filtresi 2 3 kullanımda yıkadıktan sonra parçalanıyor elinde kalıyor. Fırını dersen hiçbir şekilde kek hamur işi pişirmiyor altı ve içi hamur kalıyor bin pişmanım Ferre'yi tercih ettiğime servise söylediğinizde art niyetli olmakla suçlanıyorsunuz.

Ferre Logo
Ferre30 Ekim 2020 15:32

Merhabalar Söylemimizi tekrarlayarak Sevda hanım çok art niyetlidir. Tam 5 kere şikayet varda paylaşım yapmış her paylaşımında kendisine yardımcı olunmuş yardımcı olmamıza rağmen memnun kalmamıştır. İsteği üzere demir döküm yerine emaye gönderiyoruz tekrar şikayet paylaşımı bunlar hoşuma gitmedi diyerek ve SORUN GİDERİLMESİNE rağmen şikayeti devam ederken de her yardımcı olmamızda şikayete teşekkür mesajı yazmış yayından da kaldırmıştır. Sevda hanım merkezimizi arayıp sorununu iletmek yerine şikayet var sitesini bir çözüm merkezi olarak görüyor ama yanılıyor. Sevda hanım ciddi anlamda art niyetli yaklaşmaktadır. Annesi ile olan görüşmelerimiz gayet olumlu ve güzel geçerken yardımcı olunurken Sevda hanım yardımcı olmamıza rağmen bu yaptığı paylaşım art niyetlikten başka bir şey değildir.

Sevda
Sevda30 Ekim 2020 15:46

Kalitesiz ürünlerinize ne diyeceksiniz art niyetlilikle suçlayacaksınız buradan sesl eniyorum sakin Ferre markasına bulaşmayın paranızla rezil olursun

Ferre Logo
Ferre30 Ekim 2020 15:52

Sevda hanıma yapılan hizmetlerin , verilen cevapların , kullanıcı hatası olmasına rağmen garantiden yapılan işlemlerin tüm detaylarını paylaşırız. Biz ürünümüzün de markamızın da gerçekçi olan tüm şikayetlerinde arkasındayız.

Sevda
Sevda30 Ekim 2020 17:02

Yaşadığım sorunlar asla kullanıcı hatası değildi hiçbir müşteri sorun yaşamadığı halde sorun yaşıyorum diyerek bu kadar uğraşmaz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler