Ferre Ankastre Fırın Kalitesizliği

Kerem Kerem03 Ocak 15:45

2 yıl önce Ferre nin ankastre setini satın aldım ve bir ay içinde akrabalarımdan 2 kişiye daha satın aldım. Ama iki yıldır sorunlarından usandım. Isıtmadı servis geldi baktı, kapağı açık kaldı servis geldi baktı, sabitledikleri plastik pulların ısıya dayanıksızlığın'dan dolayı yeniden düştü servis geldi metal pul taktı. En sonunda garantisi bitti şimdi fırının kapağı kapanmıyor sol kısımdaki menteşesi hatalı içine giriyor kapak 5-8cm açık kalıyor hayatımda böyle kalitesiz fırın görmedim.

Ayrıca bacanakların ki de ısıtmıyor ve kapak onlarda da 0.5 cm e yakın açık kalıyor. Servisi aradım fırınınızın garantisi bitmiş arızaya gelip bakmaya 40 TL alırız menteşe değiştiririz 200 TL alırız diyorlar. Gelin gün yüzü göstermeyen bıktıran fırınınızı alın sizin olsun Adli yargı çalışanı olarak çalıştığım kurumda karşılaştığım herkese Kayseri firması Ferre'nin ne kadar kaliteli mal ürettiğini anlatacağım, kapağı kapanmayan fırın mı olur. Siteye bakıyorum arızaların alayı menteşe arızası resmen kazıklanmışız gibi hissediyorum. Çünkü o menteşe bir insanın fiziki güç uygulasa dahi bozabileceği bir şey değil.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Kerem 06 Ocak 23:09

Aldığımızdan beri sorun üstüne sorun yaratan lanet fırınınız sizin olun tepe tepe turşusunu kurun bugün gidip Siemens aldım. Türk malının yüz karası bu marka.

Ferre Logo Ferre 06 Ocak 16:56

MERHABALAR AÇIKLAMADA DA BELİRTİLDİĞİ GİBİ ÜRÜN GARANTİSİ BİTTİĞİ İÇİN ÜCRETLİ OLARAK YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZİ BİLMENİZİ İSTERİZ. İYİ GÜNLER DİLERİZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Olcay 17 Mart 16:30  

    Ben de menteşe için çağırdım ve 220 TL istediler biz ne yapacağız asılacak mıyız kapılara rezillik yaptığınız Ferrre!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler