Ferre Ankastre Fırın Fazla Isınıp Mutfak Dolabımı Yaktı, Garanti Bitti Dediler

Müşerref Müşerref27 Ekim 20:56

2017 yazı Ferre ankastre fırın aldık aldıktan 1 yıl sonra 2018 yılında farklı şekillerde 3 kez arıza yaptı. Son arızasında fırın aşırı ısındığından dolayı mutfak dolabımı yaktı. Fırın servis tarafından yapıldı ve değişime gerek olmadığı arızanın tekrar olmayacağı söylendi. Yapıldıktan 1 yıl sonra fırının garanti süresi bitti. Fırın şimdi aşırı ısınmadan dolayı dolabımı tekrar yaktı ve kendini kapatmaya başladı. 

Servisi ve Ferre fabrikasını aradım. Garanti içindeki arıza tekrarladı. Yardımcı olun dedim. Bana garanti geçti ürünümüzün arkasındayız 1 bardak su için dediler. Oluşan bu arıza müşteri kaynaklı olsa haklılar ama makineden kaynaklı arıza olduğu için her zaman ürünlerinin arkasında durmalılar. Yanan dolabım ve servis fişleri in özeti.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ferre Logo Ferre 28 Ekim 07:47

Değerli müşterimiz Öncelikle sorun yaşadığınız için üzgünüz. Ürünlerinizin garanti süresi iki yıl olup bu süre bittikten sonra oluşan arızalarla ilgili yetkili servislerimizden ücretli yardım talep edebilirsiniz. Ayrıca arıza, teknik sorunlarınız ve taleplerinizi 444 85 38 çağrı merkezimize yada 0535 691 55 55 watsapp hattımızdan iletebileceğinizi hatırlatır iyi günler dileriz... FEMAŞ METAL SAN.TİC.A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler