05 Ağustos 2016

Ferre Ürün Yetkili Servisinden Bilgi Alamıyorum!

01.08.2016 pazartesi günü ferre marka ankastre aldım. Satıcı ürünü salı günü teslim etti. 444 85 38 numaralı telefondan adresime en yakın Bahçelievler servisi ile iletişime geçtim (iletişimde olduğum servis numarası:0212 659 93 84) Servis çarşamba günü için randevu verdi. Çarşamba günü servisi belki 10-15 sefer aramak zorunda kaldım. Her aradığımda bugün geleceğiz denildi.

Servise kurulumu yapacak ustanın iletişim bilgilerini ısrarla istedim ancak servis yetkilileri bunu kesinlikle paylaşmadılar. Servis kurulum için gelmedi. Tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Ertesi günü servis yetkililerini aradığımda ustaların işi uzadı, forumlar onlarda kalmış gibi ipe sapa gelmez bahaneler üretmeye çalıştılar. Tekrar kurulumu yapacak servis ustası ile iletişime geçmek istesem de nafile iletişim bilgilerini paylaşmadılar. Servis yetkililerinden hala geri dönüş alamıyorum.

Orhan 12.692 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 07 Ağustos 2016

    Servisteki ustaya nihayet gelmeden 40 dk önce ulaştım ve nerede olduklarını sorduğumda sallana sallana geliyoruz beyefendi trafik var bekleyin hadi bizi meşgul etmeyin bekleyin gibi tahrik edici sözlerine maruz kaldık. Servis 3 gün sora aksam 20:00 civarında montaja geldi. Hakkımızı aramak suçmuş gibi kafa tutar tavırlar sergileyip bizi şikayet etmişsiniz dedi. Akabinde servise gelen usta ukala bir tavırla argo konuşarak ürünü kurdu. Fırını çalıştırdı, fırın çalışsın 1,5 saat zehirlenip ölmeyin... . Gibi tahrik edici sözlerine ukalaca konuşmalarına devam etti ve ürün tanıtımını bile yapmadan kaçar gibi gitti. Ben bir kez bu markayı alarak ve bu servisin sanki market işletir gibi tavırlarıyla mağdur oldum üstelik hakkımı aramak suçmuş gibi servise gelen ustanın kaprislerine maruz kaldım. İsterim ki sizlerde mağdur olmayın... Saygılarımla.

  • Orhan 05 Ağustos 2016

    Servis 3 gün sora aksam 20:00 civarında montaja geldi. Servise gelen usta ukala bir tavırla argo konuşarak ürünü kurdu. Fırını çalıştırdı, fırın çalışsın 1,5 saat zehirlenip ölmeyin. Gibi tahrik edici sözlerle ukalaca konuşmalarına devam etti ve ürün tanıtımını bile yapmadan kaçar gibi gitti. Ben bir kez bu markayı alarak hata yaptım. İsterim ki sizlerde mağdur olmayın... Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön