Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Feribotlines Yanıltıcı Tatil Deneyimi Ve İletişim Sorunları

Elif
16 Haziran 23:55
769

Beyan edilenden farklı ayarlanmış ve dayatılmış bir tatil. Ekim kampanyasından Midilli Adası'na Molyvos veya Petra kalışlı tur satın aldık. Feribot biletlerimiz hızlı bir sürede oluşturuldu ancak otel bilgisi tatilimizden tam 2 gün önce tarafımıza dahi iletilmeden sadece sistemde görüntülendi. Ve beyan edilen yer ile arası 66 km. Sonra kalmak istemeyeceğimiz için sürekli firmaya ulaşmaya çalıştık. Asla ulaşamadık, mecburen bizi mahkum ettikleri otelde konaklıyoruz. Merkezi olmadığı ve küçük çocuğumuzdan dolayı da araç kiralamak zorunda kaldık. Tüm gerekli yerlere şikayet etmek bir yana, bu yaptıkları ne etik kurallarına ne esnaf şerefine yakışır. Günü gelince yargıda hesaplaşacağız. Ayrıca belirteyim, zaten ekimde almak yerine biz bu tatili son 5 günde alsak aynı ücretmiş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Serap

Biz de aynı Ekim ayından Temmuz için hem samos hem de midilli tatil paketi satın aldık. Çok kısa süre kaldı hala hangi otelde kalacağımız belli değil. Size hangi otel ayarlanmış Midilli için. Biz de petra ve molivos tarafı diye biliyoruz ama konum tam belli değil.

Elif

Merhaba blue bay otel adında molyvosa 60 km mesafede bir otel ayarlanmıştı. Bizim gibi bir çok aile vardı aynı otelde. İlk deneyiminiz ise lütfen ulaşım için araç ayarlayın araçsız çok bir yere gitme şansınız olmuyor

Benzer Şikayetler

Feribotlines İle İletişim Kuramama Sorunu

İlhan
23 Temmuz 11:21
5

Feribotlines İle İletişim Kuramama Sorunu

Aysen
22 Temmuz 14:02
11

Feribotlines Tur Paketinde Otelde Ödediğim Günlük Kahvaltı Ücreti

Veysel
22 Temmuz 12:18
281
Feribotlines Tur Paketinde Otelde Ödediğim Günlük Kahvaltı Ücreti
Benzer Şikayet Yaz