28 Ocak 2014

Fer Yapı'nın Hizmetinden Memnun Kalmadım.

Fer Yapı istwest projesinden 3+1 daire satın aldım. Teslimat randevusuna gittiğimde gördüğüm mutfak manzarası karşısında çok şaşırdım. Kale mutfak tarafından yapılan dolapların her bir kapağı ayrı renk tonu ve kaplama deseninde idi, adeta derleme toplama farklı serilerin kapaklarını getirip bir araya koymuşlardı.

Markalı bir mutfağın bu kadar özensiz ve kötü görünümde olması büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu şekilde kabul etmedim ve dairemi teslim alamadım. Metrekaresine 5000 tl ye yakın ücret ödediğim bir evde beni böyle bir mutfak faciasıyla karşılaştıran KALE mutfaktan ve FER YAPI- BOYNER den şikayetçiyim..

Ajda 2.475 Okunma

Cevaplar

 • Ajda 02 Mayıs 2014

  Mutfak dolaplari ile ilgili sorun giderildi.Ancak daire icinde hala baska sorunlar mevcut

 • Ajda 17 Nisan 2014

  Mart ayının son haftası vaktim azaldığı için dairemi teslim almak zorunda kaldım.Mutfakla ilgili sıkıntı süreci projenin ve Kale mutfağın ortak çabasıyla çözüldü.ancak daire içinde özellikle ıslak zeminlerde ve banyo seramiklerinde ciddi boyutta işçilik kusurları mevcut ve maalesef bir kısmı değiştirilemiyor.Bu durumda taşeron firmanın kötü işçiliğinin mağduru daire sahipleri oluyor.Teslim sonrası ekibin iyi niyetli yaklaşımlarına rağmen giderilmesi mümkün olmayan bu ayıplı unsurlar nedeniyle halen şikayetçiyim,İstwest benim için daire içi alanda hayak kırıklığı oldu...

 • Ajda 07 Şubat 2014

  Fer Yapı konu ile ilgilenip, çözüm konusunda bir adım atıldığının bilgisini verdi.Süreç sonuçlandığında bunun bilgisini de sizinle paylaşacağım,neticeyi merakla bekliyorum.

 • Ajda 31 Ocak 2014

  Henuz cozum saglanmadi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön