12 Mart 2015

Fenerium İade İşlemi Sorunu

25.02.2015 tarihinde yetililer tarafından teslim alınan ürünüm ile ilgili iade süreci hakkında bilgi almak için attığım e-maile herhangi bir şekilde dönülmediği gibi telefon aracılığı ile de ulaşmaya çalışmama rağmen bir türlü ilgili birime bağlanamadım. İade sürecinin 10 gün içerisinde tamamlanması gerekirken an itibarı ile hala bir iade işlemi hesaplarımda görülmemektedir.


Bankadan kaynaklanan bir durum mu diye banka yetkilileri ile yaptığım görüşmede de tarafıma yönelik herhangi bir iade ücreti görülmediğini tarafıma belirttiler. Şimdi yasal süreçlerde yapılan işlemlerin sonucu tarafıma bildirilmediği gibi geri iade işlemi de henüz gerçekleştirilmemiştir. Süreç tamamlanmalı.

Ayşegül 1.756 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül11 Mart 2015

    Bugün kartımda geri iade ile ilgili işlem yapıldığını gördüm fakat kartıma yapmış olduğum alışveriş sonucu olan fatura bedeli değil sadece ürün ücreti iade. Edilmiş. İlk kez böyle bir şey görüyorum. İnternet mağazanızdan sadece bir eşofman aldım ve bu ürünü iade ettim. Şimdi hal böyle olunca tarafımdan tahsil edilen kargo ücreti niye iade edilmiyor? bu da yetmezmiş gibi bir de alışveriş sonucu olan KDV ücretleri de iade edilmemiş. Yani toplam fatura bedeli 74,37 TL iken geri iade edilen kısım 64.28 TL. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Ben geri iade ettiğim ürünün kargo ücreti ve KDV ücretlerini ödemek zorunda mıyım? Nasıl bir işlem bu? Yapılan yanlışın derhal düzeltilmesi ve fatura bedelinin geri iadesini talep ediyorum. Zaten geri iade işlem süresini yeterince geciktirdiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön