06 Eylül 2013 #1998458

Fenerium Almış Olduğum Ürün Hatalı Çıktı!

Fenerium Kale Center şubesinden 27. 08. 13 tarihinde hastane çıkışı aldım. Aldığım ürünü bebeğime giydirmek için yıkadım fakat sadece bir parçasındaki arma çıktı. Mağaza yetkilileri incelemeden sonra ütü yapıldığı için armanın çıkmış olduğunu söylediler. Daha yetkili biriyle görüştüğümde aldığım sonuç daha komikti. Ürünün yanlız tek parçasını ütülediğim için o parçadaki arma çıkmış.


Demek istediğim şu sattıkları ürünün arkasında duramayan koskocaman bir firma. Eğer sorunla karşılaşıldığı zaman yardım edilemeyecekse o kadar para verip o mağazadan alış veriş yapmamızın amacı ne? Bu şekilde bir yaklaşımla karşılaşacağımı bilseydim, daha uyguna satılan lisanssız ürünü tercih ederdim. Daha yardımcı olurlardı.

Ayşegül 124 Okunma

Cevaplar

  • Fenerium Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Taraftarımız; Merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz inceleme ekibimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde yapılan araştırma neticesinde, söz konusu şikâyete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Yaşanan sorunların kullanım kaynaklı olması nedeni ile iade alamayacağımızı üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön