15 Şubat 2013

FEM Dershaneleri-Yayınları Öğrenci Psikolojisini Bozdu!

2009-2010 eğitim öğretim yılında kardeşim Fem dershanesine kayıt oldu ki 3 seneden beri aynı dershaneydi. İlk sınıf seçme denemesinde ikinci sınıfa girmiştir; fakat daha sonra çok çalışarak bileğinin hakkıyla dershanede ikinci olmuştur. Yine de sınıfı değişmemiştir.


Bunun üzerine velim öğretmen ve müdürle konuşmuştur lakin kardeşim cevapları ınternetten bakmakla suçlanmıştır. Daha sonra kardeşimde durumla ilgili konuşunca ' Senin ailen ne biçim aile olduğunu biliyoruz' diyerek hakaret etmişlerdir.


Kardeşimin psikolojisini bozup ikinci dönem dershaneye gitmemesine sebep olmuşlardır. Fakat kardeşim sbs de 1 yanlış 1 boş yaparak 492 puan aldı. Şimdi sorarım size ne hakkınız vardı psikolojisini bozmaya?

Büşra 1.482 Okunma

Cevaplar

  • FEM Dershaneleri Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhabalar B.Hanım, 2009-2010 Eğitim yılında öğrencimiz olan N.K.B’yi başarısından dolayı tebrik ederiz. Kurumlarımızda sınıflandırma eğitim yılı başında belirlenen sınavlarına göre yapılmaktadır. Derslerin ilerlemesi ile ileri zamanlarda yapılan sınavlarda öğrencilerin okuduğu sınıf ortalamasının çok üstünde bir başarı göstermesi durumunda ve gideceği sınıfta ortalamanın altında bir öğrenci olduğunda başarı gösteren öğrenciye danışılarak sınıf değişikliği yapılabilir. Ancak öğrencinin alıştığı sınıf ve öğretmenlerini değiştirmesi öğrenci adına çoğunluk ile olumlu sonuçlanmadığını gözlemlediğimizden dolayı ilerleyen zamanlarda yapılan sınavlarda sınıf değişikliklerine eğitim açısından sıcak bakmamaktayız. Bu durum öğrencimizin moralini bozacak şekilde davranmayı gerektirmez. Belirttiğiniz şekilde bir durum uygulanmış ise kurumu adına üzgün olduğumuzu ifade ederiz. ** Sizin ile telefonda bölge yetkilimizde görüşmüştür. ** İlgi ve anlayışınızdan dolayı da teşekkür eder öğrencimizi de tekrar eğitim hayatında başarılar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön