21 Eylül 2013

FEM Dershaneleri Taksit Ödenmedi Diye Kitapları Vermedi!

Amacı çocukların gelişime katkı sağlamak olmayan tek amacı para olan bir kuruluş. Kardeşim Dudullu'daki dersanenize haziran ayında yazıldı ve yazıldığı gün ilk taksit ödendi devamında 3 taksit ödendi (haziran-tem. ağus) eylül ayında taksit ödenmediği için dersane kitapları verilmemiş 'ödemeden kitap alamazsınız hatta kaydınızı sileriz' denilmiş. Bu ne saçmalıktır?


Fem Dersanesinden beklenmeyen bir hareket. Yarın öbür gün dersane parası ödenmedi diye bunlar derse de almaz çocukları. Ben de KPSS' ye hazırlanmak için Fem Akademiye yazılacaktım ancak bu olaydan sonra vazgeçtim. İnşallah reklamlara yaptığınız yatırım kadar bu yıl çocuklarımıza da yaparsınız.

Nagihan 840 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan13 Ocak 2014

    Merhaba, Bu açıklamanızın içime su serpmesini beklerdim ancak belirttim olay eylül ayı başında ödenmeyen taksit yine eylül ayı ortasında öğrencinize teslim edilmeyen kitaplar bir kaç ay yatırmayı geciktirsek veya ödemesek yazmış olduğunuz yazı da haklısınız derdim ama gerçekten Fem Dersanelerine bu durumu yakıştıramadım.

  • FEM Dershaneleri Temsilcisi13 Ocak 2014

    Merhabalar, Eğitim-öğretim amacı ile kurulmuş olan kurumlarımızın ayakta kalabilmesi ve kurumlarımız tarafında vadedilen eğitimin sekteye uğramaması öğrencilerin mağdur edilmemesi adına gerekli tedbirler alınmaktadır. Bu bağlamda şube yetkililerinin de inisiyatifi ile ödemelerini uzun süre geciktiren kursiyerlere 'hatırlatma' amacı ile yıl içerisinde dağıtılan soru bankalarından bir veya birkaçının teslim edilmesi geciktirilebilmektedir. Fem Eğitim Kurumları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön