16 Eylül 2013

FEM Dershaneleri Öğretmenler Kolaya Kaçıyor!

Benim şikayetim bu Femset CD'deki soru çözümü yapan birkaç hoca hakkında olacak. Çözemediğim sorunlar oluyor PC'den girip bakıyorum ve gerçekten çok faydalı. Ama bu soruları çözen birkaç hocamız sanki bizde cevap anahtarı yok gibi (birinci öncül doğru, ikinci öncül doğru.) gibisinden soruyu anlatmadan 5 sn de kolaya kaçıyorlar. Ben bu işten ne anladım o zaman?

Bu hocalardan biri 12. Sınıf Femset2 Sayısal Kimya Test 3 soru:2 bu hocalara ulaşın daha ayrıntılı kolaya kaçmadan anlatsınlar. Herkes F1 değil.

Ömer 988 Okunma

Cevaplar

  • FEM Dershaneleri Temsilcisi13 Ocak 2014

    MErhabalar, Kurumlarımızda dağıtılan Soru Bankaları ile yıl içerisinde yapılansınavların soru çözümleri Teknofem bünyesinde hazırlanmaktadır. Bu soru çözümlerinde çözümler ortalama öğrenciler için yapılmaktadır. Bilgi gerektiren bazı soruların çözümleri bu bilgiler bilindiği kabul edilerek çözümler gerçekleştirimektedir. Bunun haricinde soru içerisindeki bilgilerin her birinin açıklamasının yapılması derslerde yapıldığından tekrara girilmemektedir. Yine de çözümleri çok kısa diye tarafınızdan belirlenen sorular incelenmekte ve uygun görüldüğünde yenilenerek Teknofem sitemizde yayınlanmaktadır. Fem Eğitim Kurumları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön