FEM Dershaneleri Kayıt Yapıldıktan Sonra İlgi Görmedik!

Serkan Ç. |

Yaklaşık 2 gün önce dershanenize gittim ve öğrencimin kaydını haziran ayında yaptırılmasına rağmen herhangi bir sınav takvimi verilmedi. Asıl konu gittiğimizde danışmada bulunan kişinin resmen insan gibi muamele göstermemesi yüzümüze bakmadan konuşması ve Fem Dershanelerine 2 kere mail atmama rağmen geri dönüş yapılmaması Fem Dershanesinde öğrencimi alıyorum ve sizlerin samimiyetine bundan sonra hiç bir zaman güvenmiyorum.

Ancak kayıt v. s zamanları gelindiğinde her türlü güzel sözü gösterirken insanlara insan gibi muamele gösterilmediğini ve samimiyetsiz konuşmalarından dolayı şikayetim var. Öğrencimi alıyorum ve çevremdeki hiç kimseyi Fem Dershanesine yazdırılmamaları konusunda uyarıyorum.

Etiketler :

Ders Programı Yönetim - Sekreterya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  13:26

  Merhabalar
  Kurumsal sitemizden göndermiş olduğunuz mesajınızı genel merkez tarafından (29.08.2013-12:20 ve 29.08.2013-12:47) 'Konuyla ilgili talebiniz ilgili birimlere aktarılmıştır.' şeklinde cevap verildiği gözükmektedir.
  **
  Ayrıca şubemiz ile iletişime geçilere ilgili görevli sözlü olarak uyarılmıştır.
  **
  Kurumlarımızda eğitim başlamadan önce kayıt esnasında verilen telefon bilgilerine (sms veya arama ile) ulaşılarak derslerin başlama tarih ve saati bildirilmektedir. Bunun yanında dersler başladıktan sonra kurumlarımızda tüm öğrencilerimizin görebileceği (Kantin, bina girişi vb) yerlerde yıllık akademik takvimimiz afişe edilmektedir.
  Fem Eğitim Kurumları