23 Ekim 2013

FEM Dershaneleri Çocuklara Para Koymaları İçin Zarf Veriyor!

Fem Dershanesi Beşyüzevler 1 şubeniz evlere yardım zarfı gönderiyor ve bu zarfların içine para konması konusunda öğrencilere baskı yapılıyor. İçine koyup gönderdiğiniz parayı da diğer öğrencilerin yanında açıp çocuğumu mahcup durumuna düşürülüyor. Çocuğum eve gelip ağlıyor. Ben dershaneye 2000 para ödüyorum çocuğumun eline bir zarf tutuşturulup bana neden yardım zarfı gönderiliyor? Bunun içini doldurmam zorunlu hale getirtiliyor.

Çocuğum kaç para koyduğu diğer arkadaşlarının gözü önünde gösterilip de benim çocuğumu mahcup durumunu düşürme hakkını bir dershane nasıl kendinde görüyor? Dershanenin görevi eğitim vermektir. Çocuğumun eline zarf tutturup benden yardım dilenmesi değildir.

Şenol 1.000 Okunma

Cevaplar

  • FEM Dershaneleri Temsilcisi26 Aralık 2013

    Merhabalar, Eğitim kurumlarımızda her öğrencimize Öğretmen eşliğinde danışmanlık hizmeti verilmektedir. ** Danışman Öğretmenlerin kendi inisiyatifi ile bazı durumlarda öğrencilerde yardım talepleri olabilmektedir. Bu durum genel merkez tarafından belirlenmediği, talep edilmediği gibi yardımlar her yerde olduğu gibi 'gönüllülük' esasına dayanmaktadır. Fem Eğitim Kurumları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön