10 Nisan 2013

Felix Şarjlı Süpürgemi Hiç Kullanamadım!

Elektronik ev eşyaları satan bir mağazadan satın aldığım Felix tipsy ıslak - kuru şarjlı süpürgemi şarj olmadığı için tam 4(dört) kere teknik servise göndermiştim. 3(üç) defa akü değişimi yapıldı. 1(bir) defada kablo kopmuş denildi içinden onarıldı tarafıma çalışır bir şekilde iade edildi.


Aldığımdan beri doğru dürüst kullanamadık. Şu anda yine aynı nedenle (Şarj olmama) arızalandı. Artık bu ürünü istemiyorum, daha da Felix almam. Yeniden tamir istemediğimden ürünün değiştirilmesini talep ettim. Teknik Servis 5 nci defa aynı arızayı verirse o zaman değişim yapılıyormuş diye tarafıma sözlü olarak söylendi.Ben ürünün değiştirilmesini talep ediyorum.

Kadir 122 Okunma

Cevaplar

  • Kadir26 Temmuz 2013

    ürünüm değişti fakat felix müşt.hizmetleri bu konuda hiç yardımcı olmadı maalesef. tamamen bulunduğum yerdeki servise ürünü değişim istediğimi söyledim ve ürünüm o şekilde değişti.

  • Kadir11 Nisan 2013

    Arzum müşteri hizmetlerinden tarafıma telefonla ulaşıldı. servis ile görüşülüp bilgi verilecektir size denildi. daha sonra bulunduğum bölgede ki yetkili teknik servis tarafından tarafıma ürünün tamir edildiği ve teslim edilmeye hazır olduğu söylendi. ürünü servise götürdüğümde ürünün değişimini istediğimi belirttiğim halde ürünün tamir edildiği bilgisi verildi. aynı arızadan 4.defa farklı arızada olmak üzere toplamda 5 defa servise giren bir ürün değişim olur diye biliyorum. fakat arzum neden hala değişim yapmamakta ısrar ediyor anlamış değilim. tekrardan açık bir dille belirtiyorum ürünümün değişimini talep ediyorum. aksi takdirde tüketici haklarına gidip yasal yollarla hakkımı arayacağım.

  • Felix Temsilcisi10 Nisan 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön