31 Mayıs 2016

Felix Aldığım Baskul Bir Hafta Sonra Yanlış Tartmaya Başladı

Aldığım baskül bir hafta sonra yanlış tartmaya başladı. Her yerde farklı tartıyor. Ben 70 kiloyum 67 çıkıyor eşim 68 kilo 72 çıkıyor, servise gönderdim oradaki adam pili azalmıştır ondan oluyordur demiş. Pil takmış göndermiş ve sorun hala devam ediyor garanti servisleri işlerini doğru düzgün yapmıyorlar lütfen Gaziantep Felix yetkili servisini denetleyin ve şikayetimi iletin ayrıca ben bu durumda ne yapmalıyım?

Reyhan 2.133 Okunma

Cevaplar

  • Felix Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sn. Reyhan O. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Felix Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sn. Reyhan O. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebinizle ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Web: www.arzum.com.tr Hizmet Merkezi: 444 1 800

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön