15 Mayıs 2013 #1799942

Felix 5 Aydır Değişim Yapmadı!

1.5 yıl önce Felix tansiyon aleti aldım ,10 ocak 2013 tarihinde arızalandığı için servise götürdüm , bu cihazların tamiri yok değişim yapabiliyoruz ama Felix tansiyon aleti üretimini durdurdu başka bir ürün le değişim olacak dendi bende traş makinası olsun dedim demez olaydım 15 gün sonra sordum 1 aydan önce gelmez dediler 1 ay sonra gittim henüz gelmedi dendi.20 şubatta gittim hala yok,1 martta tekrar gittim siz 2 de bir gelip sormayın telefonunuza mesaj gelecek dediler 10 gün daha bekledim ne arayan ne soran ümidi kestim ne oluyor kardeşim gelmeyecekse gelmeyecek deyin beni ne diye oyalıyorsunuz gidiş geliş yol parası aletin parasını geçecek yeter artık dedim,bugün 15 mayıs 2013 ne arayan var ne soran.

Metin 73 Okunma

Cevaplar

  • Metin10 Ağustos 2013

    ne servisten nede değişim sürecinden memnun kalmadım.

  • Metin01 Ağustos 2013

    tansiyon aleti üretimi durmuş yerine traş makinesi gönderildi mecburen tercih yaptık ürünlerden,yinede eh işte tşkkrlr diyelim elmayı armutla değiştirdik ,ihtiyacımız değil zorunlu tercih yaptık,birde edirne servisleri var maşallah herkesle kavga döğüş çalıştığı markayı size şikayet ediyor yağ gibi üste çıkmak için,böyle servis ne gördüm ne duydum.

  • Felix Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön