05 Mart 2013

Felix Yedek Parça Temini!

Felix Riva marka saç kurutma makinesinin fan kısmı bozulmasından dolayı yetkili teknik servise makineyi götürdüm. Bana serviste söz konusu aletin fanının fabrika tarafından üretilmediği o nedenle de tamirinin mümkün olmadığı söylendi.

Bozulan makinenin yerine muadilini bedelle vereceklerini belirttiler. Fiyatını sorduğumda ise normal piyasadan daha yüksek bir bedel teklif ettiler. Kurumsal olan bir firmanın ürettiği aletlerin arkasında olmasını beklerdim.

Özgür 729 Okunma

Cevaplar

  • Özgür12 Nisan 2013

    Felix firması ne beni aradı, ne bilgi verdi nede geri dönüş yaptı. Kesinlikle hiç kimseye Felix markasını tavsiye etmiyorum...

  • Özgür07 Mart 2013

    Bir saç kurutma makinesinin fanı ile ilgili araştırma ne kadar kapsamlı olabilir ki iki gündür geri dönüş olmadı. Şikayet üzerine yazılan araştırma başlatıldı cevabı herhangi bir anlam ifade etmiyor bilmiyorum farkında mısınız. Bugün itibariyle Felix adlı firmadan umudu kestiğimden gidip yeni bir makine alacağım ama bu kesinlikle Felix olmayacak.

  • Felix Temsilcisi05 Mart 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön