10 Aralık 2014

Felix Kullanmadığımız Makineyi Kabul Etmedi.

06:12.2014 cumartesi günü taurus Kipa'dan Felix saç kesme makinesi aldım. Eve gelip kutuyu açtım ve cihazı prize taktım. Elektrikli bir cihaz olmasına rağmen çok zayıf çalıştığını fark ettim. Aynı akşam Kipa'ya ürünü iade etmek için götürdüm. Ancak Kipa kutunun açıldığını kişisel bakım ürünlerinin kutusu açıldığında iade işlemi yapılamayacağını söyledi ve beni servise yönlendirdi. Yetkili servis sadece ürünü inceleyeceklerini varsa bir arıza değişim yapabileceklerini söyledi. 444 1 800 muşteri hizmetlerini aradım yetkili Arzum ürünlerinde müşteri memnuniyetsizliği sebebiyle iade olduğunu ancak Felix ürünlerinde iadenin olmadığını söyledi. Kullanmadığım bu ürünü iade etmek istiyorum.

Cevat 1.159 Okunma

Cevaplar

  • Cevat 27 Aralık 2014

    Urunu servise verdim merkeze gonderdiler bugün ayin 27 si halen Arzum dan arayıp soran olmadı.

  • Cevat 16 Aralık 2014

    Arzum firması sorunuma hiçbir çözüm bulmadı. Bana ürünü servise götürün ancak bir arıza varsa değişim yapacaklarını aksi takdirde ürünü memnuniyetsizlik sebebiyle almayacaklarını söylediler. Bundan sonra asla Arzum yada Felix ürünü almam yada çevremdeki kimseye aldırmam. Bu yazdıklarımı da firmaya bildirin lütfen.

  • Felix Temsilcisi13 Aralık 2014

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön