sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Fedex İle Gönderilen Gönderinin Teslim Edilememesi

Toygun Toygun3 yıl önce

Ayın 5'inde yurt dışından tarafıma gönderi geldi. Yollayan firmaya adres plazada daha rahat bulunsun diye çalıştığım şirketin adını da vermiştim (plazada birçok şirket var ve gönderiler karışabiliyor). Gönderi şahıs gönderisi. Fakat MNG bu gönderiyi isim ve şirket adı ile işleme almış sağ olsun. Gönderinin yazılan firma ile hiçbir alakası yok bu arada. Neyse tarafıma gümrük müdürlüğüne gidip isim değişikliği dilekçesi vereceksiniz biz artık bu işlemi yapmıyoruz dediler.

Çok değerli vaktimden ayırıp, şirketten izin alarak ahl gümrük müdürlüğüne gittim, gümrük müdürlüğü şahıs olarak dilekçe veremezsin bize MNG'nin yazı göndermesi gerekiyor dedi. MNG'de sistem değişti, ben ismimi orada göstererek karalayamam! Diyerek bunu yapmayı reddediyor. Şu an gönderi geleli 11 gün oldu. Sorun çözüldüğünde ardiye vb. Bir ücret MNG'ye ödemeyeceğim. Zira problemi çözme ihtimalleri olmasına rağmen yapmadılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Toygun 3 yıl önce

Merhaba, firma bir kere arayarak beni başka yere aktaracağını belirtmiştir ve maalesef başka dönüş yapılmamıştır. Ürünüm geleli 21 gün oldu ve MNG hiçbir şey yapmayarak ürünümü 21 gündür çok büyük ihtimalle depo ücreti işleterek bekletmekte. Güzel bir taktik ama depo ücreti çıkardığınız gün sonumuz yasal yollarla hesaplaşmaya dönecek maalesef. Elimde yeteri kadar yazılı kanıt var. İyi çalışmalar.

Fedex Logo Fedex 3 yıl önce

Merhaba Toygun Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler