15 Ağustos
#12425666

Favorisen 60 TL İçin Mağdur Etti

Blackjack'tan 30 basıp 60 aldım sağlayıcı yüklemedi. Canlı desteğe bağlandım mail attık 3 saate cevap gelir dedi. 3 saat sonra canlıya bağlandım onlara sunu dedim onun orada olması canımı sıkıyor yükleyecekseniz yükleyin sonra işlemlerinizi hızlandırıyorum dan tutun aynı mesajları söyleyip durdular. Ben başka forumdan tanıdık vasıtasıyla sağlayıcıya mail attırdım tanıdık ile onlar çoktan yüklemiş. Bana manuel ekleme yapamıyoruz dedi aynen bunu dedi. Tekrar canlıya bağlandım ufak tartışma sonucu Şikayetvar'a yazdım dedim onlarda sız bilirsiniz dedi. Sonra size ulaşamadık aradık dedi güncel telefon verin dediler vermedim.


Onlara internet kafeden giriyorum yükleyecekseniz yükleyin, ayıptır dedim 700 TL mi 90 saniyede gönderen büro buna gelince yaptığına şaştım. Ben onlara dünyaları versen şikayetimden vazgeçmeyeceğim tarzında bir şey söyledim ve kafeden ayrıldım. Diğer gün oldu baktım 60 TL'yi yatırmışlar hem de o gün ben çıktığımdan hemen sonra bu kadar olur 1 dakika gibi sonra. Bir de beni tehdit ettiler şikayetini kaldırmazsan alamazsın diye hanı manuel eklenmiyordu otomatik yükleniyorsa nasıl yatırmamazlık yapacaksın.


Buradan sonra o 60 TL'yi sallamasyon bir şeyler yapıp kapattırdım hesabımı 60 para değil ki ama 3 kuruş için sürekli yalanlar dolanlar sonra hesabımı kapattırınca WhatsApp'tan engellemişler. Bundan önce 25 bin TL vermemişler bir kişiye üstelik tehdit etmişler. Twitter'da rast gelmiştim.

Hasan Hasan 348 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan12 Ağustos

    Bakın resmide burada alamazsınız falan diyor daha ne denilebilir ki

Ziyaretçi Yorumları