25 Aralık 2013

Favori Kuyumculuk'ta ki Bey Oldukça Ciddiyetsiz Ve Müşteriyle Alay Ediyor!

Geçen ay tek taş pırlanta yüzüğümü altın kaplatmak üzere narlıdere İzmir Favori Kuyumculuk
mağazasına götürdüm. İlk dakikadan itibaren bir bey telefonla konuşuyordu ve telefonu kapatmadan ne istediğimi sordu bende söyledim.

Sonra çalışanlarını yönlendirdi bir kız ve genç erkek çalışan yüzüğümü aldılar öğleden sonra olur ama siz yarın gelin dediler. Ertesi gün gittim yine o bey telefonla konuşuyordu yüzüğümü istedim ilgisiz bir şekilde dağınık bir çekmecede yüzüğümü aradı alt üst ederek ve yok daha gelmemiş yarın gel dedi!

Ertesi gün yine gittim yüzük gelmiş ama altın suyuna bandırılmamış. Kağıtta da not yazıyordu altın kaplanacak diye iki çalışan aynen şu şekilde aa ben arkadaşa söylemiştim ama boş verin böyle daha güzel zaten dedi bakın parlatmışlar, ne güzel olmuş dedi alaycı bir şekilde!

Bir de benden utanmadan 10 TL talep ettiler, ardımdan neyse sizden ücret almayalım dediler hiç sesimi çıkarmadan sinirimi belli etmeyerek mağazadan ayrıldım.

Ciddi anlamda şikayetçiyim! Başlarındaki bey acayip rahat, ciddiyetsiz, alaycı gerekenin yapılmasını istiyorum. Bundan sonra favorinin önünden geçmem!

Melis 933 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön