Faturamı Yollamayan Ve Garanti Dışı Kaldığını İddia Eden Joker Mağazası!

Süleyman Y. |

25. 12. 2015 tarihinde internetten yaptığım alışverişte Joker internetten mağazasından 1 adet salıncak aldım. Üründen ses gelene kadar açıkçası faturasının teslim edilmediğini fark edemedim. Satış kodunu söyleyip fatura örneğimi talep ettiğimde üzerinden çok zaman geçti faturasız garanti dışı kalır tarzında bir tepki ile karşılaştım.

"1512DW637 no 'lu siparişiniz başarıyla tamamlanmıştır. Siparişinizde yer alan ürünler en kısa sürede kargoya verilmek üzere hazırlanmaktadır. Siparişinizin durumu hakkında bilgi almak için Bana Özel sayfanızdaki Siparişlerim ve Sipariş Takibi bölümünü ziyaret edin

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğu takdirde 0 (850) 200 14 14 no... . 'lu telefondan müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşabilirsiniz."

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman Y.
  19 Ekim
  11:38

  Bir arpa boyu ilerleyemedik, sitedeki durumunuzu görünce benimkisinin beyhude bir çaba olduğunu daha net anlıyorum.

 • 19 Ekim
  11:25

  Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup,gerekli bilgiler iletilmiştir.  Sevgi ve saygılarımızla ,
  JOKER

 • Süleyman Y.
  19 Ekim
  11:07

  "1 yıl önce firmanızdan aldığım gönderdiğiniz mail ve sevk irsaliyesiyle de sabit olan ürün deponuzdan faturalı çıkmış fakat benim elime geçmediği için garanti dışımı kaldı? "

  Cevap alabilecekmiyim, istediğim şey faturanın aslı değil ürünü sizden aldığımı göstermesi açısından taranmış kopyasıda olur.

 • Süleyman Y.
  17 Ekim
  21:43

  1 yıl önce firmanızdan aldığım gönderdiğiniz mail ve sevk irsaliyesiyle de sabit olan ürün deponuzdan faturalı çıkmış fakat benim elime geçmediği için garanti dışımı kaldı?

 • 17 Ekim
  11:24

  Değerli Müşterimiz ,

  Faturasız depomuzdan ürün çıkışı yapılmamaktadır. 1 yıl öncesine ait sipariş olduğundan dolayı faturalar arşivlenmektedir .  Sevgi ve saygılarımızla ,
  JOKER