Faturalı Avea Abonelerinin Günahı Nedir?

Bedri Aydoğan B. |

Yıllardır Avea abonesiyim. Televizyon kanallarında dönen reklamlarda hemen her gün Avea'nın kampanyalarını görüyorum. Kendime uygun görmüş olduğum kampanyalardan yararlanmak için bir Avea bayisine gittiğimde bana söylenen cevap hep aynı "siz mevcut Avea faturalı tarifesi abonesi olduğunuz için bu kampanyalardan yararlanamazsınız".

Öğrenmek istiyorum acaba Avea faturalı aboneleri neden bu tip kampanyalardan yararlanamıyor ve ne zaman böyle bir kampanyadan yararlanacak. Neden daha az konuşma, sms, internet olan tarifelere yeni abonelere göre daha fazla ücret ödüyoruz. Avea'nın çifte standart uygulaması bıktırdı ve artık diğer operatörlere geçiyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  09:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Bedri Aydoğan B.
  27 Eylül
  15:27

  avea iletişim hizmetleri a.ş. olarak hiçbir çözüm üretemediniz. sizin bu anlamsız politikalarınız yüzünden operatör değiştireceğim umarım mevcut avealılar da bu durumun farkına varıp bir an önce avea'yı bırakıp daha iyi bir operatöre geçer.
  saygılarımla...

 • 20 Eylül
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş