Fatih Veteriner ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih Veteriner Çelişkili Açıklamalar Ve Sonuç Olarak Ölen Kedim

3.810
Şule
Şule 14 Şubat 2021 21:46

Kedimi emanet ettim oluşunu verdiler bana. Üstelik hiç de kötüye gittiğini söylemeden. Kaldığı her gün ziyaretine gittiğim kızımın yine ziyaretine gittiğimde eve götürün yemeğini yesin stresten uzakta yarın getirin yine dediler. Güle oynaya çıktım günler sonra evimize gidiyoruz diye. 

Yavrum eve geldiğinde bacaklarını bile zor toparladı ve zamanla yürümesini pekiştirdi. Küçücük bakım kuvözlerinin onu iyice uyuşturacağını düşünmemişler çünkü. Ertesi gün bir aciliyet bildirilmediği ve saat söylenmediği için yavrumu alıp tekrar yola koyulduk... Can çekişine şahit olarak götürdüm onu. Sonuç maalesef dediler. 

Hiçbirinin dedikleri birbiriyle uyuşmuyor. Hepsi aynı konu üzerinde farklı şeyler söyleyebiliyor. Ve süreç içinde hangi tespitleri yaptınız tedaviler hangi bulgulara göre yapıldı diye sorduğunuzda biri doktorun bunları cihazda kaydetmediğini diğeri cihazların bu verilerini kaydetmediğini söylüyor.Benim canım çok yandı. Kendilerini yaptıklarını ispatlayamadılar bile ve bunun için de zerre çabaları yoktu. 

Gelişme
Gelişme

23 Şubat 2021 00:57

Yoğun bakımdaki kedimi doktoru eve götürün stresten uzaklaşsın yarın getirin dedi. Ertesi gün yetiştirdiğimiz de kedimi kaybettim. Doktoruna neden eve gönderdiniz bu kadar ağırsa dediğimde "öyle uygun gördüm" dedi. Ve başka açıklaması bile olmadı. Benim canım yandığıyla, yavrum acı çektiğiyle kaldı.

21 Şubat 2021 23:16

Yoğun bakımdaki yavrumuzun aniden solunumu değişince iyice sorgulamaya başladık neden böyle neler yapıyorsunuz tedavi için. Bu durumu ne kadar sürer ciddi mi vs gibi bizimle konuşan doktor bilgi sahibi değilmiş gece sorumlusu da orada değilmiş bu yüzden bizi de görüştürmedi. (yoğun bakım yavrularıyla kim ilgileniyor kime bilgi aktarıldı o zaman zarfında kimse bilgi sahibi değil) biz c. Doktorla dertleşmiş gibi olduk mama olayını (kimi verildi kimi verilmedi dedi) endişelerimizi söyleyip çıktık. Ertesi gün gittik solunumu normal gibiydi sevinçten delirdik. Çok inandığımız ve güvendiğimiz t. Doktorda bizimle konuştu akciğerlerinde ödem oluşmuş ondan böyle solumuş ödem dağınıkmış fakat kontrol altına alınabilirmiş. Ertesi gün Doktoru solunumu güzel mama vereceğiz dedi. Gittik yavrum su içti mamayı sadece yaladı. Çok su vermeyin midesi bulanır dedi asistanına kaldırdı suyu. Biz yavrumun başındayken alın eve götürün stresten uzak mamasını yeme şansı daha yüksek dedi. Biz hem endişe hem de mutlulukla gerçekten mi ama ya atak geçirirse riski yok mu vs diye sorduk. Doktoru yok atak beklemiyorum belki yolculukta zorlanır ama yarım saat için de geçer geçmezse getirirsiniz dedi. Yolculukta hiç zorlanmadık. Yavrum eve gelince ayakları basamadı yürümeyi unutmuş gibiydi. Sonra toparladı biraz daha. Su içmek istiyordu. Doktoruna sordum süper verin tabi dedi. Hastanede midesi bulanır diyen kişi şimdi süper içsin dedi. Verdik içti yavrum. Sabaha kadar başında bekledim. Sabah yola çıktık. Yavrum yolda fenalaştı aradık doktorunu Karşıdan hiçbir yönlendirme yapmadı ben sordukça cevap verdi hocam pozisyon verelim mi hayır cami açalım mı hava için evet yakın veterinere götüreyim mi hayır. Koşarak ulaştırdık... 5 dakika sonra maalesef dedi. Nasıl ya sen gönderdin eve madem kötüydü yavrum riski vardı neden gönderdiniz? Öyle uygun gördüm dedi. Acını mi paylaşayım kendimi mi savunayım dedi. Kendinizi savunun neden dedim kimse beni bilimsel olarak sorgulayamaz dedi. Neden niçin neler yapıldı hiçbir sorunun cevabını alamadım. Yavrumun dosyasını istedim o güne kadar yapılanları gösterin dedim bana ilk götürdüğüm günün çıktısını koyup verdiler. Ben her şeyi yapmaya hazırdım ama halen vicdanımı rahatsız eden kalbimi sıkıştıran bir şeyler var adını bilmediğim sorduğumda da cevap alamadığım. Bakın artık yavrumu gömdüm ben. Lütfen bu işletmeye emanet edecekseniz sürekli sorgulayın ve dikkat edin. Ben çok yandım sizlere de diğer yavrular için sorumluluk bildiğimden tüm açıklığıyla anlattım

21 Şubat 2021 23:06

Benim yavruma Doktoru t... 5 gün yemek yemeyeceğini sonrasında yemezse yine ona göre bir tedavi sürecine geçeceğimizi söyledi. Ertesi gün gittiğimizde ayaklanmıştı yavrum. Ağzında ağızlık vardı ve ağızlıkta da kahverengi kalıntılar vardı. Görüşme odasına getiren kişi kapıdan girer girmez sabah mamasını yedi genel durumu iyi dedi. Biz şaşkınlıkla mama yemeyecekti emin misiniz dedik. Kendisi de serum en fazla zaten 3 gün verilebilir durumu iyi olduğundan mama verildi dedi. Biz şaşkınlıkla fakat bize doktoru bu şekilde söylemedi dedik. Bayan tedirgin olduğumuzu görünce bir dakika içiniz rahat etsin diye soracağım dedi ve koridora çıkıp hocasına sordu. B... Doktor mamasını yediğini sorun olmadığını söylemiş. Kız içeri gelerek gitmeme gerek kalmadı operasyona giren doktoruyla karşılaştım sordum evet mamasını yemiş durumu iyi dedi. Biz yarım sevinçle yavrumuzu biraz sevdik ve ağızlığında ki kalıntıları silmek istedik fakat sağ olsun (! ) yanımızdaki yardımcı bayan sizin içiniz rahat etmeyecek ben silmeye çalışayım dedi ve yavrumun ağzını bizim dile getirmemizle sildi. Bizi ikna etti mamasını yediğine ve iyi olduğuna. Doktor t... Yi bekledik. Kendisi nasıl olur yemek yemesi yasak öyle şey olmaz, anesteziden sonra kusmuştur dedi. Bizde asistanınız söyledi hatta doktor b. Ye de sordular dedik. Aradı yanımızda siz mama mi verdiniz nasıl olur sahipleri burada endişeli doğru bilgi verin vs gibi cümlelerini duyduk (Halen emin değiliz mama mi kusma mi? Hangisi olursa olsun neden temizlenmedi acaba? ) Orada da bir endişelendik sonra doktor t. Karıştırmışlar yanlış bilgi verilmiş dedi. İkinci günü tekrar gittiğimizde doktor t. İçimiz rahat etsin diye yoğun bakımda görmemize izin vermiş. Yavrum ağzı açık sürekli soluyordu. Mükemmel asistanlardan biri dedi ki sizi gördüğü için heyecanlandı. Baktım yok yavrumun solunumu hiç düzelmiyor dedim hiç heyecan işi değil bu emin misiniz dedik? Biz gecesinde yine düzeldi mi diye gittik. Biri dedi ki gösteremeyiz diğeri indi gösterdi (artık anladık ki kim kafasına göre ne söylerse öyle ilerliyor). İnemezsiniz diyen kişiye tamam dedik diğeri hazırlamış bizi çağırdı zaten. Bakın ben yaşadığımı anlatıyorum size. Birinin dediği diğerini tutmuyor buna tüm çalışanları dahil. Orada bilgiyi sorgulasanız bile doğru bilgiye ulaşamıyorsunuz. Hem de karşınızdaki her şeyden habersiz olan bir canınız Olduğunda ve çok fazla acı çektiğini gördüğünüzde her şey daha da zorlaşıyor. 

Benzer Şikayetler

profile
673
07 Mayıs

Fatih Veteriner Çalışanların Kaba Ve Sert Uslüpları

Fatih veterinerde çalışanların üslup ve kaba davranışları, kibarlık ve nezaket denen bir şey yok. Ters ters cevap vermeler, azarlarcasına "zorla mı getirdin, getirmeseydin gelmeseydiniz" demeler. Böyle çalışanları orada görmek istemiyorum. Özellikle banko telefona bakan bayan, konuşmak ve üsluptan ...

profile
939
01 Mayıs

Fatih Veteriner Saygısızca Ve Umursamazca Davranışlar

Fatih Veteriner'e 01.05.2023 saat 21.00 sıralarında köpeğime aşı yaptırmak için geldim. 12 numaralı odaya girdik. Adını bilmediğim sakallı 30 yaşlarında veteriner mi öğrencimi ne olduğu anlaşılmayan saygısız bir adamla muhatap oldum. Ter kokusundan yanına yaklaşılmıyordu ayrıca. Daha sonra yetkili b...

profile
1.109
21 Nisan

Fatih Veteriner Kedim Fatih Topkapı Veteriner De Öldü

1.5 hafta önce doğum yapan kedim sezaryen olmuştu ve 2 gün önce dikişlerinin açıldığını fark ettik yağ bezesi dışarı çıkmıştı biz de bu yüzden apar topar millet Caddesi üzerinde ki Fatih veterinere götürdük durumu anlattık bize 1500 TL bir fiyat sundular iyileşsin diye hiç düşünmeden kabul ettik işl...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nilgün
Nilgün
 

Şule Hanım bana da benzer durum 25 Şubat'ta oldu, t. A. Telefonlarıma bile çıkmıyor. Peşini bırakmayalım bence. İki olay üst üste tesadüf olamaz.