13 Mayıs 2015

Fatih Ünv. Tıp Fak. Tanı Koyulamaması Ve Haksız Kazanç!

20.04.2015 Şirinevler şb.'ne ‘Sol
el ilk 3 parmağımda şiddetli ağrı’ şikayetiyle Nöroloji bölümüne
başvurdum. Birtakım tahlil ve EMG sonucu bir sorun yok denilerek dahiliye'ye sevkedildim. Kansızlık tanısı konulup parmaklarımdaki ağrıya çözüm bulunmadan gönderildim. İlgili hastane ağrılarıma çözüm bulmadığı ve her geçen gün arttığı için başka bir özel kliniğe başvurdum. Muayene ve tetkikler sonucu Karpal Tünel Sendromu teşhisi konulup tedavime başlandı. Haksız kazanç sağladığı ve sonuç alamadığım hastaneden benden aldıkları 408,75TL ücretin 06.05.2015'te iadesini talep ettim. 1 hafta geçmesine rağmen tarafıma ne bir telefon nede mail ile bilgi verilmedi. Ücret iadesi talep ediyorum.

Emine 6.065 Okunma

Cevaplar

  • Emine27 Temmuz 2015

    Maalesef problemim halen çözülmedi. Şikayetimle ilgili talebimin çözümlenmesini bekliyorum. İnsan sağlığı bu kadar basit değil. En kısa zamanda ücret iademi talep ediyorum. Konuyla ilgilenen Hüsna Hanım ne zaman arasam telefonuma çıkmıyor.

  • Fatih Üniversitesi Hastanesi Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Sayın Yanık, Hizmetimize yönelik görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Hastamızla telefonla iletişime geçilmiş ve bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Size ve ailenize sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön